לקבלת יעוץ ראשוני ללא עלות השאירו פרטים

  בדיקת דירה לפני קנייה

  בדיקת דירה על ידי חברות בדק בית

  מעבר דירה זו חוויה שרובינו נחווה לפחות פעם אחת בחיינו, וישנם כאלה שאפילו יותר. מקצת התבוננות במספרים ניתן לגלות ששליש מהישראלים עוברים מעל 4 דירות במהלך חייהם. כל אחד מבין ויודע שיש כמה וכמה בדיקות שחובה לערוך בטרם חותמים על חוזה שכירות או קנייה של דירה. אף אחד לא רוצה לקנות חתול בשק ולכן חשוב מאוד לערוך שלל בדיקות יסודיות ומקיפות בטרם הקנייה.

  לפני מעבר דירה, אנשים בודקים שלל דברים בנוגע אליה. דוגמא אחת לכך היא בתי הספר וגני הילדים באזור, דוגמא שנייה היא ערך הדירות הכללי בסביבה ודוגמא שלישית לכך היא פרופיל האוכלוסייה שחיה בשכונה. אלו רק כמה דוגמאות לבדיקות אותם מבצעים אנשים, אך אין ספק כי אחת הבדיקות החשובות אם לא החשובה ביותר היא בדיקת דירה יסודית ומקצועית. בדיוק לשם כך ישנן חברות בדק בית שיעשו זאת בשבילכם.

  בדיקת דירה לפני קנייה – מה בודקים ולמה?

  המטרה של בדיקת דירה היא לדעת בדיוק את מצב הדירה אותה אתם קונים. החל מליקויים בצנרת בדיקת דירהדרך תקלות בבנייה והתוכניות ההנדסיות של המבנה ועד מצב הקירות והגג. בדיקה כזו היא מקיפה מאוד ובוחנת בצורה מדוקדקת את כל האלמנטים בדירה דוגמת מערכת החשמל ומצב הביוב.

  המטרה הסופית בהליך של בדיקת דירה היא לדעת בדיוק מה הם כל הליקויים והתקלות בדירה, מליקויים הנדסיים ועד ליקויי בנייה, ולהעריך בצורה הכי מדויקת שאפשר כמה יעלה לתקן אותם. ליקויים בדירה זה מסוג הדברים שעדיף לגלות בטרם הקנייה ולא אחריה. בדיקת דירה חשוב שתעשה בידי אדם מקצועי ומנוסה שידע לעשותה על הצד הטוב ביותר ותת לכם את הדו"ח המפורט והמקים על הדירה.

  למה חברה לבדיקת דירה?

  יש שסוברים שעריכה של בדיקת דירה אינה תהליך מורכב במיוחד ובטוחים שהם יכולים לעשות זאת בעצמם ובכך לחסוך קצת כסף. כל מי שקנה דירה מבין בנקל שאין הדבר כך בכלל. עטיפה יפה של עיצוב קירות חדשני ומתוחכם ואסלות מבריקות אינן מעידות על המצב האמתי של הדירה. אמנם כלפי חוץ אפשר לצבוע ולעצב את הדירה יפה אך זה ממש לא מפצה על ליקויי בנייה או רטיבות בקירות.

  רק איש מקצוע מנוסה ידע לבדוק את הצנרת, החשמל, הביוב הרטיבות בקירות, מערכת המיזוג ועוד, ולתת חוות דעת מקצועית ואמינה. רכישת דירה זה עסק מורכב מאוד ואתם בהחלט רוצים לבצע את בדק הבית המקצועי והמקיף ביותר בטרם תחתמו על חוזה.

  בדיקות לפני קניית דירה יד שניה

  רכישת דירה היא אחת ההוצאות הגדולות ביותר בחייהם של רוב האנשים ובכאלה דברים אסור לחפף. חשוב מאוד להשקיע את הזמן והכסף, ולבצע בדיקת דירה יסודית ביותר כדי לדעת מהו שוויו האמתי של הנכס אותו אתם הולכים לרכוש. אין כמו חברת בדק בית מקצועית כדי לתת לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על מצב הדירה בטרם תרכשו אותה.

   

  בדיקת דירה לפני קנייה על ידי המקצוענים של חברת בוני העמים

   

  בדיקת בית לפני קנייה

  בדיקת דירה לפני קנייה היא עניין חשוב וחיוני ביותר שיש לבצע עוד לפני שמעמיסים את משאית ההובלה ומעבירים את כל התכולה שלכם. במזל טוב אתם עומדים לרכוש דירה, אל תמהרו לחתום לפני שווידאתם כי מה שקבלתם אכן עומד בתנאים נאותים. זה נכון לכל מוצר, בטח כשמדובר בבית שאתם הולכים לגור בו. אחת מהחברות המומלצות לקבלת ייעוץ ושירות בדיקות היא חברת בוני העמים, המתמחה ביזמות בנייה והנדסה.

  בדיקת דירה לפני קנייה – למה זה הכרחי?

  יצא לכם להתלהב ממוצר שהמוכר הציג לכם אותו כדבר הכי מושלם שאי פעם ראיתם ובסוף מסתבר שמדובר בזיוף? התלהבתם ממראה הבית אך לאחר זמן לא רב מתגלים בו ליקויים משמעותיים? זה קורה כל הזמן בתחום הנדלן. אסור לקנות חתול בשק. לכן כדאי ביותר לפנות אל חברת בוני העמים שתעשה לכם סדר בבלגאן ותבדוק את הבית שאהבתם ביסודיות. בין היתר הם יבדקו את הדברים הבאים:

  • מצב יסודות הבניין – הדבר הכי הכי חשוב בכל בית ולא משנה מה גודלו ועיצובו, זה תשתיות חזקות ויסודות איתנים. בניין שאינו בנוי כראוי מהווה סכנה מיידית שעלולה לעלות ביוקר בחיי הדיירים. חברת בוני העמים משתמשת בכלים ואמצעים מתקדמים לאיתור תקלות, ליקויי בנייה יסודיים ואיכות האדמה כדי להבטיח שהבניין בטוח למגורים.
  • מצב תשתיות הבניין – אחרי שמוודאים את טיב יסודות הבניין, עוברים לבדוק את מצב התשתיות. זה כולל מצב הצנרות, קווי המים, קווי החשמל, תעלות הביוב והניקוז ושאר המערכות הבסיסיות של הבית.
  • מצב התברואה של הבניין – כשבודקים את האספקטים הפיזיקליים כמו יסודות ותשתיות אסור לשכוח גורמים נוספים שיכולים להשפיעה על חווית הדיור כמו מפגעים חיצוניים סביבתיים. בדיקת קיומם של ביצות, מפגעי תברואה בסביבת הבניין, רעשים מסוכנים או קרינה הינה נכללת במטלות בדק הבית.

  לא נכנסים לגור לפני שבודקים

  איכות חיים חשובה לכם? איכות הבית היא דבר מועדף עבורכם? אל תתפשרו על בדיקת בדק בית מקצועית ורצינית. פנו אל חברת בוני העמים שתבצע עבורכם בדיקת בדק בית יסודית ואמינה וגם אתם תוכלו להנות מביטחון ושקט נפשי.

  לקבלת יעוץ ראשוני ללא עלות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   בדק בית לפני קניה

   בדק בית לפני קניה הוא דבר הכרחי ביותר לעשות לפני שעוברים לבית החדש. רכשתם דירה חדשה מקבלן או בית מיד שניה? זה לא משנה מי המוכר, תמיד חשוב לבדוק שאתם משלמים ומקבלים מוצר איכותי וטוב. חברת בוני העמים היא חברת יזמות הנדסית המובילה בתחומה שמתמחה בשירותי בדק בית לכל דירה.

   בדק בית לפני קניה – עד כמה זה חשוב?

   קורה לא מעט פעמים שאנשים רוכשים נכס כלשהו ומגלים לאחר הקניה ולפעמים אחרי שנים רבות תופעות מצערות של פגמים וליקויים מסוגים שונים במבנה. בית שנראה חדש יכול  להתברר ככזה שבנוי בצורה חלשה, עם תשתיות רעועות שנעשו ברמה ירודה. דברים כאלו מהווים סכנה מיידית לדיירי הבית. איתור מוקדם של ליקויים יכול למנוע פגיעה בגוף, בנפש ובכסף. להלן מספר סיבות למה לדרוש בדיקת בדק בית מחברת בניה:

   מה בודקים?

   • וודאות לגבי יסודות הבניין – חשוב לברר את איכות החומרים מהם בנו את הבית. לצערנו בתחום הבניה קיימות שיטות בניה זולות ולא איכותיות שעלולות לעלות ביוקר לדיירים. בבדיקת בדק בית ניתן לעלות על סוג ואיכות בניין הבית – רצפה, קירות, תשתיות וכו' ולתת תמונה מצב מלאה. בבתי קרקע ניתן לבדוק את איכות האדמה והיסודות התת קרקעיים.
   • וודאות לגבי נזקים לאורך זמן – נזילה, למשל, יכולה להיות בעיה מתמשכת שאותותיה יופיו לאחר זמן רב. קרינה סביבתית גם היא מהווה סיכון בריאותי מתמשך ומסוכן. איתור מוקדם לנזקים כאלו יכול להציל חיים.
   • וודאות לגבי מיקום הבית – דבר שרוכשי דירות רבים נוהגים לעשות בטרם הקניה הוא לברר לגבי טיב השכונה והשכנים. לפעמים אנשים מתפתים לקנות דירה שנראית טוב אך מגלים לאחר זמן שהסביבה לא לטעמם. בדק בית כולל סקירה מערכתית לגבי מיקום הדירה וסיכום של הרמה הסוציואקונומית שלה.

   בדיקת דירה לפני רכישה

   הולכים על קניית דירה חדשה? מזל טוב. כל מה שנשאר לכם לעשות זה לפנות למומחים לפנות ולנקות עבורכם את הדרך אל הבית. פנו בהקדם אל חברת בוני העמים, והם כבר יעשו עבודת שטח מקצועית ובדק בית רציני במחיר משתלם וכדאי.

   קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים