לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  אודות

  בוני העמים הינה חברה יזמית הנדסית אשר נמנית בין החברות המובילות בארץ בתחום ההתחדשות העירונית וההנדסה. בוני העמים הוקמה על ידי שני מהנדסים בעלי ידע רב הן מתחום הבנייה הרוויה והן מתחום התשתיות. לאחר שנים של עבודה למול הגופים הציבורים במשק ובשלל פרויקטים הנדסיים הקימו השותפים את החברה מתוך רצון לסייע לאזרח ולממש את רצונו הן בפן ההנדסי בעזרת ניסיונם הרב והן בזירוז כל ההליכים הבירוקרטים.

  קווי היסוד המנחים של בוני העמים הינם עמידה בלוחות זמנים, הקפדה על איכות בניה בלתי מתפשרת, מוסר תשלומים גבוהה, מענה מקיף ומקצועי לכל השירותים. לבוני העמים צוות עשיר של מהנדסים, אדריכלים, יועצים מהמובילים במשק בעלי ידע וניסיון לקדם את הפרויקט שלכם, בין היתר עובדי החברה ומנהליה עוברים קורסים והכשרות בכדי להתעדכן בתקנים ושיטות בניה מתקדמות וחדשניות בשוק.

  חברתנו מאמינה במתן יחס אישי לכל לקוח וקשב רב לכל רצונותיו, ומרכזת תחתיה את כל הפעילויות השונות וכך נותנת את האפשרות ללקוח לבצע הכל תחת קורת גג אחת.

  לשיחת ייעוץ ראשונית

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

   מדוע אנחנו

   בדיקת רטיבות
   בדיקת דירה לפני קנייה
   ייעוץ וליווי משפטי
   בדיקת ליקויי בניה
   איתור מפגעי רטיבות
   בדק בית דירה מקבלן
   חברת שיווק באינטרנט
   ×

   שיחת ווטסאפ

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support