לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  בדיקת דירה לפני קנייה

  בדיקת דירה על ידי חברות בדק בית

  מעבר דירה זו חוויה שרובינו נחווה לפחות פעם אחת בחיינו וישנם כאלה שאפילו יותר. מקצת התבוננות במספרים ניתן לגלות ששליש מהישראלים עוברים מעל 4 דירות במהלך חייהם. כל אחד מבין ויודע שיש כמה וכמה בדיקות שחובה לערוך בטרם חותמים על חוזה שכירות או קנייה של דירה. אף אחד לא רוצה לקנות חתול בשק ולכן חשוב מאוד לערוך שלל בדיקות יסודיות ומקיפות בטרם הקנייה.

  לפני מעבר דירה, אנשים בודקים שלל דברים בנוגע אליה. דוגמא אחת לכך היא בתי הספר וגני הילדים באזור, דוגמא שנייה היא ערך הדירות הכללי בסביבה ודוגמא שלישית לכך היא פרופיל האוכלוסייה שחיה בשכונה. אלו רק כמה דוגמאות לבדיקות אותם מבצעים אנשים, אך אין ספק כי אחת הבדיקות החשובות אם לא החשובה ביותר היא בדיקת דירה יסודית ומקצועית. בדיוק לשם כך ישנן חברות בדק בית שיעשו זאת בשבילכם.

  בדיקת דירה לפני קנייה – מה בודקים ולמה?

  המטרה של בדיקת דירה היא לדעת בדיוק את מצב הדירה אותה אתם קונים. החל מליקויים בצנרת בדיקת דירה דרך תקלות בבנייה והתוכניות ההנדסיות של המבנה ועד מצב הקירות והגג. בדיקה כזו היא מקיפה מאוד ובוחנת בצורה מדוקדקת את כל האלמנטים בדירה דוגמת מערכת החשמל ומצב הביוב.

  המטרה הסופית בהליך של בדיקת דירה היא לדעת בדיוק מה הם כל הליקויים והתקלות בדירה, מליקויים הנדסיים ועד ליקויי בנייה, ולהעריך בצורה הכי מדויקת שאפשר כמה יעלה לתקן אותם. ליקויים בדירה זה מסוג הדברים שעדיף לגלות בטרם הקנייה ולא אחריה. בדיקת דירה חשוב שתעשה בידי אדם מקצועי ומנוסה שידע לעשותה על הצד הטוב ביותר ותת לכם את הדו"ח המפורט והמקים על הדירה.

  למה חברה לבדיקת דירה?

  יש שסוברים שעריכה של בדיקת דירה אינה תהליך מורכב במיוחד ובטוחים שהם יכולים לעשות זאת בעצמם ובכך לחסוך קצת כסף. כל מי שקנה דירה מבין בנקל שאין הדבר כך בכלל. עטיפה יפה של עיצוב קירות חדשני ומתוחכם ואסלות מבריקות אינן מעידות על המצב האמתי של הדירה. אמנם כלפי חוץ אפשר לצבוע ולעצב את הדירה יפה אך זה ממש לא מפצה על ליקויי בנייה או רטיבות בקירות.

  רק איש מקצוע מנוסה ידע לבדוק את הצנרת, החשמל, הביוב הרטיבות בקירות, מערכת המיזוג ועוד, ולתת חוות דעת מקצועית ואמינה. רכישת דירה זה עסק מורכב מאוד ואתם בהחלט רוצים לבצע את בדק הבית המקצועי והמקיף ביותר בטרם תחתמו על חוזה.

  מה חשוב לדעת?

  רכישת דירה היא אחת ההוצאות הגדולות ביותר בחייהם של רוב האנשים ובכאלה דברים אסור לחפף. חשוב מאוד להשקיע את הזמן והכסף, ולבצע בדיקת דירה יסודית ביותר כדי לדעת מהו שוויו האמתי של הנכס אותו אתם הולכים לרכוש. אין כמו חברת בדק בית מקצועית כדי לתת לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על מצב הדירה בטרם תרכשו אותה.

  בדיקת בית לפני קנייה

  בדיקת דירה לפני קנייה היא עניין חשוב וחיוני ביותר שיש לבצע עוד לפני שמעמיסים את משאית ההובלה ומעבירים את כל התכולה שלכם. במזל טוב אתם עומדים לרכוש דירה, אל תמהרו לחתום לפני שווידאתם כי מה שקבלתם אכן עומד בתנאים נאותים. זה נכון לכל מוצר, בטח כשמדובר בבית שאתם הולכים לגור בו. אחת מהחברות המומלצות לקבלת ייעוץ ושירות בדיקות היא חברת בוני העמים, המתמחה ביזמות בנייה והנדסה.

   

  בדיקת דירה לפני קנייה – למה זה הכרחי?

  יצא לכם להתלהב ממוצר שהמוכר הציג לכם אותו כדבר הכי מושלם שאי פעם ראיתם ובסוף מסתבר שמדובר בזיוף? התלהבתם ממראה הבית אך לאחר זמן לא רב מתגלים בו ליקויים משמעותיים? זה קורה כל הזמן בתחום הנדל"ן. אסור לקנות חתול בשק. לכן כדאי ביותר לפנות אל חברת בוני העמים שתעשה לכם סדר בבלגאן ותבדוק את הבית שאהבתם ביסודיות. בין היתר הם יבדקו את הדברים הבאים:

  • מצב יסודות הבניין – הדבר הכי הכי חשוב בכל בית ולא משנה מה גודלו ועיצובו, זה תשתיות חזקות ויסודות איתנים. בניין שאינו בנוי כראוי מהווה סכנה מידית שעלולה לעלות ביוקר בחיי הדיירים. חברת בוני העמים משתמשת בכלים ואמצעים מתקדמים לאיתור תקלות, ליקויי בנייה יסודיים ואיכות האדמה כדי להבטיח שהבניין בטוח למגורים.
  • מצב תשתיות הבניין – אחרי שמוודאים את טיב יסודות הבניין, עוברים לבדוק את מצב התשתיות. זה כולל מצב הצנרות, קווי המים, קווי החשמל, תעלות הביוב והניקוז ושאר המערכות הבסיסיות של הבית.
  • מצב התברואה של הבניין – כשבודקים את האספקטים הפיזיקליים כמו יסודות ותשתיות אסור לשכוח גורמים נוספים שיכולים להשפיע על חווית הדיור כמו מפגעים חיצוניים סביבתיים. בדיקת קיומם של ביצות, מפגעי תברואה בסביבת הבניין, רעשים מסוכנים או קרינה הינה נכללת במטלות בדק הבית.

  לא נכנסים לגור לפני שבודקים

  איכות חיים חשובה לכם? איכות הבית היא דבר מועדף עבורכם? אל תתפשרו על בדיקת בדק בית מקצועית ורצינית. פנו אל חברת בוני העמים שתבצע עבורכם בדיקת בדק בית יסודית ואמינה וגם אתם תוכלו להנות מביטחון ושקט נפשי.

  בדיקת בית לפני קניה

  חשבתם לוותר על בדיקת בית לפני קניה? אתם אומרים לנו את האמת? הרי איך אפשר בכלל להעלות על הדעת את האפשרות הזו? אתם משקיעים כל כך הרבה כסף, זמן ומשאבים, בניסיון למצוא את דירת החלומות, זו שתמיד רציתם ואיך אתם מתכוונים להיכנס להתגורר בה בלי לבדוק את המצב ולראות האם הדירה בנויה כנדרש? בדיקת בית לפני קניה, אגב, לא רלוונטית רק לדירות יד שניה. היא מתאימה גם למי שמקבלים דירה יד ראשונה מקבלן. אין מה לעשות, אם אתם מתכוונים להתגורר בנכס, אתם צריכים לדעת את כל מה שצריך לדעת, כדי שתוכלו להתכונן לכל תרחיש.

  מה אנחנו עושים במהלך בדיקת בית לפני קניה

  בדיקת בית לפני קניה, היא בדיקה שבמהלכה נבחן את מצב התשתיות. נראה האם מערכת האינסטלציה והחשמל מותקנות כנדרש. אולי יש בעיות בתחום התברואה הדורשות מענה וכן הלאה. בנוסף, נמדוד את השיפועים ונראה האם יש תופעות, הנדמות בתור משהו 'קטן' היום, אבל הן עלולות להתפתח לאירוע מורכב ולא פשוט, בהמשך הדרך. בסוף, נראה מה מצב האקוסטיקה ונבדוק את מצב הקירות, התקרה והרצפה.

  מה היתרון של בעל מקצוע בתחום

  בדיקת בית לפני קניה היא לא משימה קלה. כדי להצליח להבין את המצב לאשורו, אנחנו צריכים לעבור על הרבה סעיפים. אין מה לעשות, רק בעל ניסיון כבר יודע על מה להסתכל, כדי לתת לכם את התמונה המדויקת ביותר. בנוסף חשוב לזכור, בתור רוכשים חדשים, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לוותר על הגיבוי המשפטי המגיע לכם. כלומר, אם תגלו בהמשך שיש איזו תקלה, אם תרצו שמשהו יתקן את הדרוש תיקון לפני הכניסה שלכם להתגורר במקום, איך תעשו את זה בלי האסמכתה המשפטית הנדרש? בעל מקצוע, יכול לבצע בדיקת בית לפני קניה ולתת לכם את הסיכום, זה שתוכלו להציג בפני חברת הביטוח או בבית משפט.

  אין סיבה להמתין ליום אחר

  אנחנו בטוחים כי אתם נרגשים לקראת תהליך הרכישה. אבל בשביל להשלים את זה, כדאי לבקש בדיקת בית לפני קניה. חברת בוני העמים, ממתינה לכם כבר עכשיו, על הקו.

  מידע נוסף בנושא

  בדיקת דירה

  כל אדם יודע כי רכישת דירה מהווה את אחת העסקאות הגדולות ביותר שהוא יעשה בחייו. לא משנה אם מדובר על דירה חדשה או דירה יד שניה וכן, לא משנה אם מדובר על דירה למגורים או להשקעה, הרי שמדובר על עסקה שתדרוש השקעה כלכלית רצינית מאוד. בשל העובדה כי מדובר על עסקה מאוד רצינית וחשובה, אשר משקיעים בה לא מעט מבחינה כלכלית, אין לרכוש דירה מבלי לבצע בדיקת דירה מקצועית ואיכותית אשר במהלכה נבדקים כל הדברים החשובים ביותר.

  בדיקת דירה – כל מה שחשוב לבדוק

  ראשית כל, יש צורך לבדוק את התשתיות. תשתיות האינסטלציה, החשמל והגז בכל דירה מהוות דבר חשוב מאוד. כמובן שאדם ללא ידע מקצועי לא באמת יצליח לבדוק את התשתיות באופן רציני ולהבין האם מדובר על תשתיות טובות או פחות ועל כן, אין ספק כי כדאי לבחור בשירות בדק בית המוצע על ידי מומחים בתחום. במסגרת שירות זה אנשי המקצוע המוסמכים לביצוע בדיקת תשתיות ובדיקות נוספות במסגרת תהליך בדק בית, יבדקו את התשתיות בעין מיומנת ומקצועית ויאתרו כל בעיה או ליקוי בתשתיות שעלולים להסב לכם נזק כלכלי משמעותי בטווח זמן רחוק יותר.

  בדיקת הסביבה

  טרם רוכשים דירה חשוב מאוד לבדוק את הסביבה שבה מצוי הבניין. מעבר לעובדה שכדאי להכיר את השכנים בכדי להבין האם מדובר על שכנים שנעים להתגורר בקרבתם, הרי שחשוב לבדוק מבנים שונים שיכולים לזהם את האוויר, רמת הקרינה המגיעה מהסביבה החיצונית וחודרת לבית והאם היא תקינה ועוד. חברת בדק בית מציעה גם בדיקות קרינה בתוך הדירה.

  בדק בית לפני קניה

  כאשר מדובר בעסקה גדולה כמו רשימת דירה, אין ספק שאתם רוצים לבדוק כמה פעמים את מצב הנכס לפני שאתם רוכשים אותו. לעתים רבות הוא מוצג יפה מבחוץ: הצבע, הריצוף, הקירות, התקרה. מתחת לפני השטח עשויים להיות דברים הסמויים מן העין ועשויים להתפרץ ולצוץ כמה חודשים אחרי רכישת הדירה, כמו למשל סדקים בקירות, רצפה ששוקעת, רטיבות שנגרמה כתוצאה מצנרת תקולה ועוד. בוני העמים הינה חברה המספקת שירותי בדק בית לפני קניה לנכסים בכל סדר גודל ובכל רחבי הארץ. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם ולבצע את השירות על הצד הטוב ביותר.

  מה כולל שירות בדק בית?

  בין המערכות השונות שיבדקו במסגרת שירות בדק בית לפני קניה המהנדס של בוני העמים יבדוק תחילת את הצנרת בדירה. לא פעם מתגלות תקלות שונות בצנרת, גם כאלה שלא ניתן לראות בעין וצריך מצלמה תרמית מיוחדת כדי לגלות אותן. בדיקת איטום גם כן תהיה חשובה כדי למנוע דליפות אל הדירה בחודשי החורף. בעיקר בבתי הקרקע אבל באופן כללי כדאי לבצע גם בדיקת קרינה וגז ראדון. לבסוף כדאי יהיה לבדוק גם את תשתיות החשמל בבית.

  בדיקת איטום

  אחת הבדיקות החשובות שיש לבצע היא בדיקת איטום הן של הגג והן של הקירות. לא פעם איטום לקוי יכול לגרום לעוגמת נפש רצינית לרוכש הדירה וכן, לגרום לכך שהוא יידרש להשקיע לא מעט מבחינה כלכלית על החלפת האיטום הקיים או תיקון פגם כלשהו בו. על כן, חשוב שאיש מקצוע יבחן מראש את האיטום ויוודא כי הוא חזק ועמיד.

  אם אתם מעוניינים לבצע בדיקת בדק בית על ידי המומחים בתחום, צרו קשר עם בוני העמים- ברה יזמית הנדסית מומלצת ומקצועית המבצעת בדיקות דירה בצורה הטובה ביותר.

  באילו מצבים כדאי לבצע בדק בית לפני קניה?

  • בדק בית לדירה מקבלן – רבים חושבים כי אם מדובר בדירה חדשה מקבלן לא צריך לבצע בדק בית. למעשה גם אם הדירה נחשבת כחדשה עשויים להתגלות בה תקלות ואפילו לא פחות מדירות שמתוחזקות היטב על ידי דייריה לאורך השנים. לא פעם אנו שומעים על קריסה של רצפה, התמוטטות של תקרה או קירות או תקלות כאלה ואחרות במערכות הצנרת והחשמל בדירות חדשות מקבלן, רק כיוון שהקבלן ניסה להעלים את התקלות על ידי מעטפת יפה.
  • בדק בית לדירה יד שנייה – כאן כבר מדובר בנכס שצבר וותק ועל אף שהוא יכול להיות מתוחזק היטב הרי שללא בדיקה מעמיקה של מהנדס מקצועי לא נדע זאת. במהלך הבדיקה ניתן יהיה לבדוק את התשתיות השונות של הדירה ולוודא שאנו מקבלים את הדירה במצב סביר ללא תקלות העשויות לגרור הוצאות שיפוץ של עשרות או מאות אלפי שקלים ועוגמת נפש רבה.

  מאמרים נוספים

  ליווי משפטי
  ליווי משפטי שירותי חברת בוני העמים כוללים ייעוץ וליווי משפטי ללקוח, הניתנים על ידי פירמות עורכי דין המובילים בתחום. הליווי המשפטי הניתן במסגרת שירותי החברה כולל ייעוץ ראשוני למזמין ללא עלות, בחינת זכויות הדייר על פי הסכם המכר ועל פי הדין.
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support