לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  בדיקת ליקויי בניה

  קניתם דירה או בית חדשים, איך תדעו לבצע בדיקת ליקויי בניה? זה לא דבר שאפשר לראות בעין. לא פעם נופלים על קבלן בניה שאינו מקפיד על כל הנהלים והתקנים, והדבר עלול לבוא במחיר בטחון המבנה וביטחונכם שלכם, הדיירים. רק בדיקת ליקויי בניה מקצועית בידי מומחים יכולה להבטיח וודאות מרבית כי נכס המגורים שברשותכם ראוי למגורים. חברת בוני העמים היא החברה המובילה בתחומי הבנייה המוציאה פרויקטים הנדסים למבנים, המומחית בבדיקות ליקויי בניה.

  בדיקת ליקויי בניה – כל מה שכדאי לדעת

  אנשים נוטים לסמוך בעיניים עצומות על קבלני הבניה או דיירים קודמים כי הם כבר בדקו את הבית וודאו שאין פגמים ותקלות. אך פגמים וליקויים יכולים להופיע גם לאחר זמן רב כתוצאה של בלאי, שחיקה או גורם אנושי. אחת לכמה זמן מומלץ לבצע בדיקת ליקויים בבניין לשקט הנפשי שלכם. מבין הליקויים האפשריים, בדיקה שכזו יכולה לעלות על:

  • ליקויים של היסודות – ייתכן וקיימת תקלה ביסודות של הבניין עצמם. ייתכן ובשלב הבניה השתמשו בטכניקות וחומרים שלא לפי התקן ההנדסי, ועם השנים המצב רק החמיר. גילוי מוקדם של ליקוי כזה הוא בגדר מציל חיים.
  • ליקויים של התשתיות – קורה ומותקנות מערכות ישנות בבניין, במיוחד כשמדובר בבנייני קומות ישנים ורעועים. בלאי בתשתיות החשמל, צנרות מטפטפות ותעלות ביוב שנסתמות בתכיפות הן רק כמה דוגמאות לכך.
  • ליקויי תברואה סביבתיים – ייתכן שהבניין לא נבנה באופן כזה ששומר על בריאות הדיירים מפני סכנות מבחוץ. גשמים יכולים להביא איתם בעיות נזילה ורטיבות במידה והתקרה לא ערוכה כראוי, או למשל קירות שלא מבודדים רעשים סואנים מבחוץ והדבר עלול לעלות בנזק ארוך טווח לשמיעה.

  איתור ליקויי בניה

  מעוניינים לישון בראש שקט ולדעת שסביבתכם בטוחה? אל תתפשרו על עצימת עיניים ולסמוך על מילה של דיירים קודמים או קבלנים שמעוניינים רק בכסף שלכם. בדיקת ליקויים בבניה היא עסק רציני המחייב התערבות של גורמי מקצוע מומחים. חברת בוני העמים היא החברה שלכם, והיא תבצע בדיקות כאלו שימצאו את כל הליקויים האפשריים בבניה במחירים שווים לכל משפחה.

  ביקורת ליקויי בניה

  ביקורת ליקויי בניה היא בדיקה מקיפה ונרחבת לאיתור של תקלות, פגמים, ליקויים ובלאי הקיימים בניין מיום היוסדו או שהצטברו עם השנים. גם בית שנראה מושלם ממבט ראשון לעין בלתי מיומן יכול להכיל פגמים וליקויי בניה רציניים שדורשים התערבות של שיפוץ גדול ויסודי. לכאן נכנסת לתמונה חברת בוני העמים, חברה יזמית המתעסקת בפרויקטים של בניה הנדסית, המבצעת ביקורת ליקויי בניה ובדק בית מקצועיים.

  ביקורת ליקויי בניה – למה כדאי לשים לב

  לפעמים נעדיף לסמוך על אחרים שיעשו את כל הבדיקות לגבי הנכס. קוני דירה חדשה מעדיפים לתלות אחריות על הדיירים הקודמים או חברת הבניה שהם כבר יבצעו ביקורת כזו, אך אין זו דרך נכונה. ייתכן שנזקים הצטברו עם השנים ונגרמו משימוש אנושי ארוך טווח. זה עדיין הכרחי שאתם הדיירים הנוכחיים תפנו אל חברת בודקי הדירות כדי שיבצעו ביקורת רצינית. בין הדברים שנלקחים בחשבון בביקורת זו:

  • ביקורת על יסודות הבניין – ייתכן שיסודות הבניין עצמם לא בנויים כמו שצריך. למשל בנו אותם ברשלנות, השתמשו בחומרי בניה זולים ולא איכותיים או פשוט מדובר בבניין ישן מאוד. יסודות הבניין הם הנדבך החשוב ביותר ומהווים ערך קריטי ראשוני בדוח של הביקורת.
  • ביקורת על מצב התשתיות – שימוש ארוך טווח במוצרי הבית ומערכות השונות גובה מחיר של בלאי. קווי חשמל ישנים יכולים להישרף, צנרות עלולות להיות לא אפקטיביות וליצור נזילות או תעלות ניקוז וביוב שנסתמות הם רק כמה דוגמאות לליקויים בתשתיות.
  • ביקורת על סביבת המגורים – לא בודקים את מה שבפנים אלא גם מה שבחוץ. בדוח של הביקורת חשוב לברר לגבי המצב הסביבתי- חברתי של המקום בו הבית נמצא, דברים כמו שכנים, מיקום בעיר, דירוג האזור מבחינה איכותית וכלכלית, קיומם של אנשים עם עבר מסוכן בקרבת מקום וכדומה.

  ביקורת מבנים ליקויי בניה

  אל תהיו בטוחים שאתם גרים בבית מושלם. אף אחד לא חסין מפני ליקויים בטיחותיים מסוג כלשהו. פנו אל חברת בוני העמים ותערכו פגישת ייעוץ והכוונה, הם ישמחו לבצע ביקורת כללית ויסודית של הבית שלכם שתבטיח את ביטחונכם האישי.

  מאמרים נוספים

  ליווי משפטי
  ליווי משפטי שירותי חברת בוני העמים כוללים ייעוץ וליווי משפטי ללקוח, הניתנים על ידי פירמות עורכי דין המובילים בתחום. הליווי המשפטי הניתן במסגרת שירותי החברה כולל ייעוץ ראשוני למזמין ללא עלות, בחינת זכויות הדייר על פי הסכם המכר ועל פי הדין.
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support