לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  בדיקת מבני תעשייה ומשרדים

  קניתם מבנה משרדי, איך תדעו לבצע בדיקת ליקויי בניה? זה לא דבר שאפשר לראות בעין. לא פעם נופלים על קבלן בניה שאינו מקפיד על כל הנהלים והתקנים, והדבר עלול לבוא במחיר בטחון המבנה וביטחונכם שלכם, הרוכשים. רק בדיקת ליקויי בניה מקצועית בידי מומחים יכולה להבטיח וודאות מרבית כי הנכס שברשותכם ראוי לשימוש. חברת בוני העמים היא החברה המובילה בארץ בתחומי הבנייה המוציאה פרויקטים הנדסים למבנים, המומחית בבדיקות ליקויי בניה.

  בבדיקת מבני תעשייה ומשרדים נבדקים שלל מערכות וגורמים להלן חלק מהן:

  כאשר הבדיקה תושלם ישלח ליידי המזמין  חוות דעת מקיפה על כל ליקויי הבנייה אשר התגלו במבנה וכך יהיה למזמין תמונה מלאה על מערכות המבנה ותפקודו, את חוות הדעת נדרש יהיה להעביר לידי הקבלן המבצע או מי מטעמו.

  לאחר בחינת חוות הדעת ע"י צוות הקבלן יחל הקבלן בתיקון כלל הליקויים כאשר במידה ויבחר הקבלן שלא לתקן ישנו בידי המזמין חוות דעת משפטית לכל דבר ועניין הממצה את זכויות המבנה ובה אף אומדן כספי המשערך את עלויות תיקון הליקויים, כך שניתן יהיה במסגרת הליך משפטי לקבל את אותם עליות תיקון ולהסדיר את כלל הליקויים ע"י קבלנים אחרים בהם יבחר המזמין להשתמש.

  במסגרת פעילותה של חברת בוני העמים, החברה סקרה אלפי מבנים בארץ מצפון עד דרום.

  ליצירת קשר עם בוני העמים לחצו כאן

  מאמרים נוספים

  בחינות קונסטרקטיביות
  בונים בית חדש? מתכננים שיפוץ בנכס ישן? בתהליך של בניית בית או בשיפוץ הנוגע בשלד המבנה, אתם חייבים מעורבות של מהנדס מבנים, שעליו לא תוכלו לוותר בשום פנים ואופן, על פי חוק. מיקום ואופי אלמנטים קונסטרוקטיביים הקיימים במבנה מהווים פקטור מכריע...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support