לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  בדק בית בלוד

  בדק בית בלוד – כמה נכס שלכם שווה באמת?

  ביצוע בדק בית בלוד הכרחי במקרים רבים. לרוב, בדק בית מתבצע לפני קניית בית חדש, אך הוא מבוקש גם במצבים שבהם אתם מתכננים לבנות תוספות לדירה, לשפץ או להרחיב את החללים בבית. בנוסף, ישנם מקרים בהם לאחר רכישה ושהייה קצרה בבית מופיעים ליקויים שונים שבתחילה לא נראו, וכדי לפתור אותם באופן מקצועי יש צורך בהערכת מהנדס מומחה. בוני העמים מספקים עבורכם את שירותי בדק בית בלוד המקצועיים ביותר, עם זמינות מירבית לאורך כל שעות היום. אם אתם נמצאים לפני קניה או מכירה של הנכס, מעוניינים להתחיל שיפוץ כללי, או נכספתם לקלות תחזוקה, צוות המומחים של בוני העמים ישמחו לייעץ לכם ולהדריך אותכם לאורך כל הדרך עד למציאת הפתרון המתאים ביותר עבורכם.

  תהליך בדק בית בלוד

  כדי לבדוק את הנכס באופן יסודי, המהנדס יבצע בדיקה לפי סדר פעולות קבוע מראש, וכל זאת כדי לא לפספס תקלה או בעיה כל שהיא. תפקידו של המהנדס לאתר גם את הליקויים הקשים והנסתרים ביותר. בית פרטי או דירה נבדקים בדרך כלל ברצף הבא:

  • היכרות עם תיעוד הפרויקט.
  • בדיקת היסודות, הקירות, הרצפות, הגגות ומבנים אחרים של הבניין.
  • בדיקת מצב מערכות הנדסיות.
  • בדיקת הדמיה תרמית במידת האפשר, וכן אימות פרמטרים סביבתיים.
  • הכנת דו"ח מפורט על סמך תוצאות הסקר, הכולל תיעוד מילולי, תמונות והסקת מסכנות של המהנדס.

  חוות דעת מומחה – דו"ח מפורט לאחר בדק בית בלוד

  בהתבסס על תוצאות בדק בית בלוד, הלקוח מקבל או מסקנה על הנכס עם מידע אמין מלא על המבנה, או חוות דעת של מהנדס מומחה. לאחר חוות דעת מומחה, ניתן להגיש תביעה, למשל, נגד מוכר הנכס, ולנסות להגיע לפשרה לגבי תיקון הליקויים. הדבר נעשה כאשר לאחר חתימת חוזה המכר מתגלה בעיה סמויה חמורה. בהצגת תוצאות בדיקת בניה עם רשימת ליקויים שזוהו בכל סכום, זכותכם לדרוש ממוכר הנכס להוריד במכיר הנכס בהתאם לעלות התיקונים שהציב המהנדס, או בדיעבד לבקש השתתפות הוגנת בתיקון הליקויים שהתגלו. כדי להיות בטוחים שעסקת הרכישה שלכם משתלמת, ואתם לא קונים חתול בשק, צרו קשר עם בוני העמים ותקבלו ליווי מקצועי וחוות דעת ממיטב המומחים בארץ.

  בדק בית בלוד

  מאמרים נוספים

  בדק בית ברמלה
  בדק בית ברמלה - פתרון מחלוקות בניה במהלך הקמת מבנים, תיקון, בנייה מחדש ותחזוקה שותפת של מבנים, מתעוררות לא פעם מחלוקות שונות. הצדדים יכולים להיות שוכרים ובעלים, קבלנים ויזמים, שכנים וכן אנשים וגורמים משפטיים נוספים. נושא המחלוקת הוא הפגמים שהתגלו...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support