לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  בדק בית בנתניה

  בדק בית בנתניה – תעריכו את הנכס שלכם

  כל מי אי פעם החליט לקנות בית יודע כמה התהליך הזה לא פשוט. גם אם התמזל מזלכם וקיבלתם מיד אפשרות מתאימה, עולות שאלות רבות. מה מסתתר מתחת לחיפוי היפה של הקירות? האם האינסטלציה תקינה? האם ניתן להחליט סופית לגבי העברת עסקה או שיידרשו בהמשך תיקונים? האם המחיר שציין המוכר מתאים למצב הנכס? על כל השאלות האלו יוכל לענות לכם מהנדס מומחה מטעם חברת בוני העמים, אשר מגיע לביצוע בדק בית בנתניה, ובסיום הערכה מגיש לכם דו"ח מפורט על הנכס, כולל הערכת מחיר וליקויים הדורשים תיקון.

  אילו משימות פותר בדק בית בנתניה לפני הקנייה?

  אם המקצוע שלכם אינו קשור לענף הבנייה, הרי שרכישת דירה ללא בדיקה מקדימה של מצבו הטכני של המבנה היא התחייבות מסוכנת ביותר. הזמנת מומחה להעריך את הרכב לפני הרכישה היא הליך נפוץ ביותר. בדק בית בנתניה לפני הקנייה זהה לחלוטין, אך משום מה נעשה בו שימוש הרבה פחות. אך לשווא! אם אתם משקיעים בנדל"ן, אז אתם צריכים חוות דעת מקצועית עצמאית יותר מתמיד. והדבר הנכון ביותר הוא אם האובייקטיביות והאמינות שלו מובטחות על ידי ארגון מומחים מכובד כמו חברת בוני העמים. בבחינת מצבו הטכני של הבניין, מהנדסים מנוסים בהחלט יזהו ליקויים, יצביעו על הסיבות שלהם ויעריכו את ההשלכות. תוצאות הבדיקה יהוו בסיס למסקנות: כמה הגיוני לשלם עבור הרכישה, כמה צריך להשקיע בתיקונים כדי להביא את הדירה למצב ראוי למגורים והאם באמת אפשר וכדאי לעשות זאת. תוכלו לחשב הכל בצורה ברורה, להתמקח עם המוכר. כתוצאה מכך תחסכו כסף, והכי חשוב תבינו האם כדאי בכלל לקנות את הבית הזה.

  מה תקבלו לאחר ביצוע בדק בית בנתניה?

  לאחר בדק בית בנתניה אתם תקבלו מהמהנדס המומחה דו"ח מפורט הכולל את הסעיפים הבאים:

  • בדו"ח יצוין בדיוק באילו חומרים נעשה שימוש בבנייה ובאיזו רמה בוצעה העבודה.
  • יצוינו ליקויי הבניה העיקריים – יסודות, קירות, תקרות, גגות.
  • במידה ויש פגמים בחיווט, במערכת החימום ובשירותים אחרים בדירה, אתם תקבלו על כך עדכון.

  המהנדסים של חברת בוני העמים, בנוסף לרשימת ליקויים, יתנו גם המלצות על נאותות הרכישה, יתארו את הרושם הכללי שלהם מהנכס מנקודת מבטם המקצועית. על סמך מסקנה זו, ניתן לסרב לרכוש או לקבל הנחה מהמוכר עבור העבודה המומלצת. אז אל תקנו דירות בעיניים עצומות, צרו קשר עם בוני העמים תרבעו פגישת ייעוץ עוד היום.

  מאמרים נוספים

  בדק בית בלוד
  בדק בית בלוד - כמה נכס שלכם שווה באמת? ביצוע בדק בית בלוד הכרחי במקרים רבים. לרוב, בדק בית מתבצע לפני קניית בית חדש, אך הוא מבוקש גם במצבים שבהם אתם מתכננים לבנות תוספות לדירה, לשפץ או להרחיב את החללים בבית....
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support