לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  בדק בית ברכישת דירות יד שנייה

  בדק בית לדירה יד שניה

  אם ישנה חשיבות לבדוק גם דירה חדשה מקבלן תארו לכם כמה גדלה החשיבות הזו לבצע בדק בית לדירות יד שנייה. כידוע בדק בית הוא שירות שנועד לבדוק את מצב הדירה והתשתיות בה ולכן כל אדם הרוצה לרכוש נכס בראש שקט שוכר חברת בדק בית מקצועית לבדיקת הדירה. כאשר מדובר בדירה יד שנייה החשיבות הולכת ועולה כיוון שמדובר בדירה שגרו בה, עשו בה ובתשתיות שלה שימוש ואלה צברו גם וותק ועשויים להבלות ולהיהרס לאורך הזמן. חברת בוני העמים מתמחה בביצוע בדק בית לדירות מכל סוג, לרבות דירות יד שנייה, ומבצעת בדיקות מקיפות על הנכס והתשתיות בו. בסיום הבדיקה הלקוח מקבל דו"ח מקצועי ומפורט אודות מצב הנכס.

  בדק בית לדירה יד שניה במחיר מנצח

  לא כל רכישה של דירה תהיה בהכרח דירה חדשה מקבלן. למעשה מרבית הדירות הנרכשות בישראל, בין אם על ידי יזמי נדל"ן ומשקיעים ובין אם על ידי משפחות המעוניינות לגור בדירה, אלו דירות יד שנייה. דירות אלו עשויות להיות בעלות ותק של מספר שנים או של עשרות שנים ולכן ככל שהדירה ישנה יותר וכך גם התשתיות בה – סביר להניח שהסיכוי למציאת תקלות בה הוא יותר גדול. כך גם עולה החשיבות של הזמנת השירות של מהנדס מורשה ומוסמך לביצוע בדק בית לדירה. המעטפת של הדירה עשויה להיראות טוב, הצבע על הקירות מייפה אותן ומציג מראה חדש, המרצפות יושבות במקום למראית עין אולם תקלות רבות עשויות להתגלות מתחת לפני השטח. אם אתם לא רוצים ליפול קורבן לתקלות כאלה אתם בהחלט רוצים להזמין את חברת בוני העמים שתספק לכם שירות מקצועי.

  כיצד נוכל להיעזר בדו"ח של בדק הבית?

  גם אם מדובר בדירה יד שנייה העלות של הדירה עשויה להגיע לאזור המיליון שקלים ויותר מכך. מכיוון שמדובר בעסקה גדולה עם כסף רב המעורב בה אתם לא רוצים להקל בה ראש. אפילו רכב יד שנייה שאתם עומדים לרכוש אתם לוקחים לבדיקה לפני הרכישה – קל וחומר כאשר מדובר בדירה. בדק בית לדירות יד שנייה יהיה בגדר חובה ואנו כאן לספק לכם את השירות הטוב ביותר.

  מה הם שירותי בדק בית מקצועיים ברכישת דירות יד שנייה?

  רכישת דירה בימינו היא תהליך לא זול ובטח שלא פשוט. רכישת דירה כשלעצמה כרוכה בתהליך ארוך של כאב ראש בלתי פוסק מול רשויות המיסוי והבנקים. אם נהיה הגיוניים ומבלי להמעיט מערכה של דירה שאינה חדשה אזי ניאלץ להודות כי רכישת דירת יד שניה מוסיף לכל העסק אי נוחות ועבודה.

  מהו שירות בדק בית או ביקורת מבנים לפי המונח המקצועי? בדק בית בדרך כלל מתייחס לבתים פרטיים בעוד שלעומתו ביקורת מבנים מיוחסת לבניינים ומבנים תעשייתיים. שירות ביקורת מבנים רלוונטי לכל מי ששוקל לקנות נכס שכן זו דרך יעילה בה ניתן לקבל תמונה כוללת על מצבו של נכס וליקוייו באם קיימים.

  חשוב לזכור כי

  ביקורת מבנים נועדה לאפשר לרוכש הדירה איזושהי הגנה מפני נזק כלכלי עתידי. נכסי נדל"ן עולים הרבה כסף ואדם לוקח על עצמו ריסק כאשר הוא מחליט לרכוש משהו בסכומי עתק. הרבה אנשים שעשו צעד זה בעבר כאשר הרעיון של ביקורת מבנים עודנו היה בחיתולים בעצם גילו אחר כך כי ביצעו עסקה לא טובה.

  קשה לעלות על נזקים מסוימים אם לא בודקים אותם. ביקורת מבנים בעצם באה לדאוג לפן הזה בתהליך הרכישה ולהסיר מעל ליבו החרד של הרוכש אילו שהם דאגות בעניין הנכס.

  מה כולל השירות?

  בדיקת דירה כוללת ביצוע בדיקה מקיפה לנכס תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ואנשי מקצוע שונים. מערכת הבדיקות כוללת בדיקה של ליקויים במבנה, מערכת החשמל ומערכת צינורות המבנה, בדיקות פנימיות ומקצועיות מאיכות הבניה ועד תנאי הסביבה הקיימים בו ועוד פרמטרים שונים נוספים הקיימים במבנה.

  לקבלת שירות זה ניתן לפנות לחברות שמתעסקות בבדק בית ואשר להן עובדים מקצועיים שיבצעו עבודה יסודית. המלצות זהו דבר שתמיד טוב שיש על כן חיקרו אודות החברות והתרשמו מחוות דעת קודמות. אמנם רשלנויות בבדיקות שכאלו לא חמורות כמו רשלנות רפואית בלידה אך עדיין צורכות נזק כספי גדול במידה וקורות.

  סוף טוב הכל טוב

  ביקורת מבנים זהו שירות חיוני שהפך נפוץ ואף מבוקש. ראוי וחשוב לציין את רמת חשיבות השירות של ביקורת מבנים לכל סוגי הנכסים, חדשים וישנים כאחד. בין אם זה קבלן או אדם פרטי המעוניין ברכישת נכס, כולם רוצים לדעת שהנכס במצב פיזי תקין ופה קבור הכלב כמו שאומרים.

  הערכת נכס היא פרויקט שעדיף יהיה להשאיר בידי המומחים. הם אלו שיכולים לאשר האם החלום הוא טוב או סיוט מבחינתכם. עשו בחוכמה וקראו להם להוריד את מכשול חוסר הודאות.

  מידע נוסף בנושא

  בדק בית יד שניה

  ישראלים רבים רוכשים דירות יד שניה. משום שהקבלנים לא יודעים לספק את מספר הדירות הדרוש לקהל הישראלי ומכיוון שבאופן טבעי, יש מי שמעוניינים למכור את הנכסים העומדים בבעלותם, הרי שלא מעט ישראלים מחליטים לרכוש דירה מיד שניה. בדק בית יד שניה, נחוץ מאין כמוהו. הבדיקה המקיפה תעניק לכם את הידע הדרוש לכם כדי לקבל החלטות נבונות. הרי אנחנו יודעים כי גם כאשר מדובר על דירה מיד שניה, אף אחד לא מבטיח לכם כי הדירה אכן בנויה כנדרש וכי אין ליקויי בניה הדורשים את תשומת הלב שלכם. בדק בית יד שניה הוא הנושא של המאמר שלנו היום.

  מתי יש לבצע בדק בית יד שניה

  את הבדיקה כדאי לבצע בשלב המשא ומתן עוד לפני קבלת המפתח. כך תוכלו לקבל את הפרטים שיעזרו לכם להחליט האם מדובר על עסקה כדאית מבחינתכם. בנוסף, תוכלו להבין האם אתם רוצים לחזור לשולחן המשא ומתן משום שהדירה לא במצב בו חשבתם שהיא לכתחילה. אם כן, בדק בית יד שניה הוא שירות אותו כדאי להזמין לפני החתימה על העסקה. אגב, אם בעלי הדירה מסרבים להכניס את אנשי המקצוע עבור הבדיקה, יכול להיות שכדאי לכם לחשב מסלול מחדש. במקרה הזה אולי יש להם מה להסתיר ומכאן, כדאי לכם לחשוב מה כדאי לכם לעשות כתגובה לכך.

  מה אנחנו בודקים בתהליך

  במקרה של בדק בית יד שניה אנחנו בעצם בודקים את כל מה שהיינו בוחנים לכתחילה. כלומר, נרצה לבדוק את מערכת האינסטלציה והחשמל. נרצה לראות מה מצב התשתיות והאם המבנה בנוי כמו שצריך בלי ליקויי בניה כאלו ואחרים. אנחנו כן צריכים לזכור כי משום שמדובר על בית מיד שניה, הרי שיש נתונים עליהם אנחנו צריכים לתת את הדעת. למשל, אם מדובר על בית בשכונה ישנה, נרצה לבדוק את מצב הצנרת במידה תכופה יותר וכן הלאה. שוב, הבדיקה תתנהל בהתאם לנתונים העולים מהשטח.

  לקבלת מענה מקצועי, חברת 'בוני עמים', תשמח לספק לכם מגוון שירותים בהקדם. לפרטים, פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

  מאמרים נוספים

  בחינות קונסטרקטיביות
  בונים בית חדש? מתכננים שיפוץ בנכס ישן? בתהליך של בניית בית או בשיפוץ הנוגע בשלד המבנה, אתם חייבים מעורבות של מהנדס מבנים, שעליו לא תוכלו לוותר בשום פנים ואופן, על פי חוק. מיקום ואופי אלמנטים קונסטרוקטיביים הקיימים במבנה מהווים פקטור מכריע...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support