לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  בניית מרפסת

  בניית מרפסת במחיר אטרקטיבי במיוחד

  תושבים רבים בישראל מתעניינים בבניית מרפסת. הדבר ברור, אין מי שלא היה רוצה שתהיה לו בבית פינה קטנה עם שמש שתדמה לו חוויה מינימלית של בית עם גינה. מתוך כך רוב הדירות החדשות שנבנות, נבנות עם מרפסת צמודה. לא כך הדבר בדירות הישנות ודיירים רבים מבקשים לשדרג את הדירה שלהם באמצעות בניית מרפסת. חברת בוני העמים מציעה שירות של בניית מרפסת ממיטב המהנדסים ובמחירים אטרקטיביים.

  בניית מרפסת בבית משותף

  אז איך זה בעצם עובד? להלן פירוט השלבים לצורך בניית מרפסת:

  • בכדי לבנות מרפסת בבניין דירות, יש צורך בהסכמה של לפחות 75% מהדיירים. ניתן להחתים את הדיירים בעצמכם או לחליפין לשלוח נציגים מהחברה שעתידה לבנות לכם את המרפסת שיחתימו את הדיירים ויתנו הסבר על הפרויקט.
  • לאחר החתמת הדיירים יש להיוועץ באדריכל או מהנדס בניין, הם אלו שיאשרו את היתכנות המרפסת ויתאימו את סוג המרפסת לבניין שלכם. המהנדס גם ילווה אתכם ויסייע לכם בהשגת האישורים הרלוונטיים והיתר הבנייה. חייב לקבל היתר בניה לצורך בניית מרפסת. ברגע שהדיירים שלמים בהחלטתם ונמצאים בדעה אחת, ניתן יהיה לקבל את ההיתר בטווח זמן של בין 3 ל-4 חודשים.
  • תהליך הבניה לוקח כיום עד עשרה ימים תלוי בסוג הבניה. אם בחרתם בבנייה מפלדה, הבנייה תארך מהר ובקלות ולא תפריע כלל לשגרת היום שלכם. לעומת זאת בניה מבטון היא מעט יותר ארוכה, כ-10 ימים, מלכלכת ודי מפריעה אך היתרון שלה הוא שהיא יותר זולה.
  • מיסים – יתכן שהרשות המקומית תדרוש היטל השבחה על הוספת המרפסת אך לרוב במרפסות עד 12 מ"ר הדבר פחות נפוץ. במרפסות עד 14 מ"ר אין תוספת תשלום ארנונה.

  בניית מרפסת בבית פרטי

  בניית מרפסת לדירה קיימת אומנם יכולה לקחת מעט זמן ולעלות די יקר, אך אין ספק שברגע שתשיגו את כל האישורים והמרפסת תהיה בנויה, הדבר ישתלם עבורכם מאד. ערך הדירה יעלה וגם תהנו מפינה חמימה ונעימה משלכם. אז אם חשקתם במרפסת לדירתכם, פנו לחברת בוני העמים והפכו את החלום למציאות.

  בניית מרפסת תלויה 

  מתעניינים לגבי בניית מרפסת תלויה? חשוב לכם להנות ממרפסת שאינה נתמכת בעמודים אך חזקה ויציבה מספיק? הגעתם למקום הנכון. חברת בוני העמים הינה חברה המספקת שירותי בניית מרפסת תלויה, איכותית ויציבה על ידי מהנדסים מומחים, כמובן אם הדבר אכן מותאם לסוג המבנה שלכם. הם כבר ידאגו לשדרג לכם את איכות החיים.

  בניית מרפסת תלויה בבניין משותף

  בכדי לבנות מרפסת תלויה יש צורך בתוכנית מפורטת של מהנדס בניין או אדריכל שיתנו את הגושפנקא לכך שהמבנה יכול לשאת בעומס של מרפסת מסוג זה. לאחר בניית תכנית עבודה יש להשיג אישורים מהעירייה. לאחר קבלת האישורים הדרך לבניית מרפסת קצרה מאד ותוכלו להנות מהיתרונות הבאים:

  • מרפסת מאפשרת לנו ליצור חיבור בין הפנים לחוץ. ההרגשה היא שיש לנו פינה משלנו, מעין חצר בה ניתן להירגע אחרי יום עבודה, לשתות את הקפה הראשון של הבוקר ואפילו לשחק עם הילדים. מרפסת משדרגת את החוויה של החיים במבנה סגור.
  • מרפסת תלויה מעלה את ערך הנכס בכ-5 עד 10 אחוזים. דירה ששוויה 1,500,000 לדוגמא יכולה לעלות בכ-150,000 שקלים יותר במידה והתווספה לה מרפסת.
  • לא משלמים תוספת ארנונה על מרפסת בגודל של עד 14 מ"מ, שזו בשורה ממש משמחת.
  • גם אם ישנם התנגדויות אצל חלק מדיירי הבניין להוספת המרפסת, היתרון הוא שמספיק רוב של 75% מהדיירים ובכך תוכלו להתחיל בבניית המרפסת שלכם.

  בנייה של מרפסת תלויה היא דבר בר השגה

  החל משנת 2008 עניין המרפסות התלויות צבר תאוצה וניתנו אישורים לבניית המרפסת בבניינים עם מספר קומות. הבניה של מרפסת תלויה הינה בניה חזקה ויציבה המאפשרת משא של 350 ק"ג לכל מטר רבוע. המרפסת מחוברת לבטון של הבניין והבסיס שלה יכול להיות מפלדה או מבטון. בניית מרפסת מפלדה אמנם מעט יותר יקרה אך יותר מומלצת גם מכיוון שנבנית מהר יותר וגם מתוך כך שאינה מלכלכת ואינה מפריעה לאיכות החיים בזמן בנייתה. אז אם אתם מעוניינים בבניית מרפסת תלויה אצלכם בבניין, פנו עוד היום לחברת בוני העמים והפכו את העניין לבר השגה.

  תוספת מרפסת

  מי לא חולם על תוספת מרפסת לבית שלו? חלומם של ישראלים רבים הוא להרחיב את שטח המחיה שלהם ולבנות מרפסת לרווחת המשפחה. מרפסת היא סממן של איכות חיים גבוהה השמורה לסטנדרט של בתי מלון. מרפסת יכולה להעניק גישה לנוף עוצר נשימה, אוויר צח, שמש נעימה וכל זאת עם הקפה של הבוקר. הדרך לביצוע תוספת מרפסת אינה קלה ופשוטה. אך בעזרת חברת בוני העמים, חברת יזמות הנדסית העוסקת בתחומי בניה שונים, הדבר בהחלט אפשרי.

  הוספת מרפסת תלויה מפלדה

  כשרוצים לבנות מרפסת צריך לקחת בחשבון הרבה מאוד גורמים. יש לבחור בקפידה חברת בניה איכותית ומקצועית שתדע לעשות את העבודה כמו שצריך. עוד כמה עניינים שחיוני לדעת כשמתכננים לבנות מרפסת לבניין יחד עם חברת הבניה:

  • אישורים – צריך להשיג טפסים, אישורים והיתרים מהרשויות המקומיות בשביל להתחיל בכלל לתכנן את הפרויקט. לא כל מבנה בנוי לעבודות שיפוצים נרחבות שכאלו, וזה דורש אישורים מיוחדים שמוודאים כי אכן תהליך זה אפשרי בבית שלכם.
  • עומסים – כשבונים מרפסת צריך כמובן לוודא שהיא יכולה לעמוד בעומסים הצפויים. צריך להתחשב בפרמטרים כמו גובה הבניין, החומרים מהם הוא בנוי, הגובה של המרפסת הצפויה, המאפיינים ההנדסיים של הבית ועוד. חשוב ביותר לבסס תשתיות חזקות שיתמכו במרפסת וישמרו על בטחון המבנה ודייריו. חשוב לוודא שקיימת מערכת לניקוז נוזלים וגשמים, דבר שעלול ליצור עומס מסוכן ורטיבות מזיקה ומיותרת.
  • נקודות שמש – לפעמים יש אופציה איפה לבנות את המרפסת, מאיזה כיוון של הבית. חשוב מאוד לתכנן מראש איפה רוצים שהיא תהיה , בצד המזרחי כלפי הזריחה או בצד המערבי כלפי השקיעה. מרפסת יכולה לקבל משמעות עמוקה בנוגע למיקום השמש, נקודות אור וסנוור אפשריים.

  תוספת מרפסת בבניין קיים על ידי איש מקצוע מומחה

  בנייה של מרפסת צריכה להיעשות בקפדנות, בדיוק ובתקני בטיחות מחמירים שיבטיחו את שלומם של דיירי הבניין ויציבותו של המבנה כולו. עם חברת בוני העמים תוכלו להיות רגועים ובטוחים כי תוספת המרפסת שיבנו לכם תהיה על פי התקנים האיכותיים והבטיחותיים ביותר. אל תתפשו על פחות מהטוב ביותר לבית.

  תוספת מרפסת לבניין קיים

  תוספת מרפסת לבניין קיים הוא חלומם של אלפי ישראלים המתגוררים בבנייני קומות. מי לא חולם על בניית מרפסת שמש אליה אפשר לבוא עם הקפה של הבוקר ולהנות מנוף עוצר נשימה? מרפסת נחשבת לתו תקן של רמת חיים יוקרתית השמורה לאנשים שאוהבים את החיים. תהליך בניית תוספת מרפסת לבניין קיים אינו פשוט וקל, אך בסיוע וייעוץ מטעם חברת בוני העמים, שהינה חברת יזמות הנדסית מהמובילות בישראל, תוכלו גם אתם לזכות למרפסת משלכם.

  איך עושים תוספת מרפסת לבניין קיים

  יש לבחור בחברת בניה איכותית, מוסמכת ורצינית. חברת בוני העמים היא הכתובת לכל שיפוץ ותוכנית בניה הנדסית לבית הפרטי ולבניין. חיוני לחשוב על כל הפרמטרים והגורמים המעורים בפרויקט על מנת להבטיח מרפסת חזקה ותקינה שתעמוד בכל הסטנדרטים המחמירים. תהליך זה לוקח בחשבון בין היתר את העניינים הבאים:

  • היתרי בניה – היתר בניה זה הטופס שהדיירים צריכים להשיג על מנת לאפשר שינוי כלשהו בביתם. מדובר באישור שמעניקה הועדה המקומית לתכנון ולבניה עירוניים, וזה הדבר הראשון שחברת הבניה שלכם תדאג להמציא לפני שמתחילים בעבודה.
  • תכנון ויישום – חברת בוני העמים מחזיקה מהנדסים, אדריכלים ומעצבים מהמעלה הראשונה שיתכננו יחד אתכם שלב שלב איך תראה המרפסת, מה הם התקנים שהיא צריכה לעמוד בהם, למה היא תשמש, וכל שאר הנושאים.
  • עמידה בעומס – קיימים סיכונים לא פשוטים בהקמת מרפסת לבניין קיים, במיוחד אם זה בניין המנשא לגובה רב. צריך לקחת בחשבון איך בונים בגובה כזה, איך מהנדסים תעלות ניקוז לסילוק מי גשמים בכדי לא לייצר עומסים מסוכנים שעלולים להוביל להתמוטטות, ועוד דגשים אחרים בנושא.
  • בניה באזור אורבני – כשבונים בסביבה עירונית צריך להתחשב בגורמים מהסביבה כמו שכנים ובניינים סמוכים. רעש, לכלוך וסכנת נפילה של חומרי בניין הם נושאים שצריך להיזהר בנוגע אליהם.

  הוספת מרפסת אצלכם בבית

  עם כל החששות וההתלבטויות הקיימים, אל תוותרו על החלום של מרפסת. חברת בוני העמים כבר ביצעה פרויקטים רבים הכוללים תוספות בניה כמו מרפסות, והיא תדע איך לתכנן ולהוציא לפועל את עבודת בניית המרפסת המתאימה ביותר עבור דירתכם.

  מידע נוסף בנושא

  בניית מרפסות בבית משותף

  בניית מרפסות בבית משותף הינה לרוב חלק מפרויקטים של תמ"א 38, פינוי בינוי, או שיפוץ מבנים קיימים. על מנת לבנות מרפסות עבור כל דיירי הבניין יש להגיע להסכמה גורפת של כל הדיירים על מנת להתחיל ולבצע את העבודה. כמובן שדיירי הבניין נהנים מיתרונות רבים ביניהם בניית מרפסת אשר מעלה את שוויו של הנכס באופן משמעותי ולכן רבים מסכימים לתהליך מעין זה. על מנת להכיר את הנושא לעומקו "בוני העמים" ניהול פרויקטים ויזמות ישמחו לעמוד לשירותכם.

  הוספת מרפסות בבית משותף

  אין ספק כי אחד הבונוסים הגדולים ביותר אותם מקבלים בעלי הדירות הינה הוספת המרפסת. למרפסת יתרונות רבים הן מבחינת ערכו של הבית, המראה שלו, גודלו וכמובן היציאה הקלה והנוחה אל האוויר הפתוח. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא כמובן על ידי תמ"א 38 אשר מאפשרת לכל דייר לקבל מרפסת ללא כל תשלום מצידו. במידה ואתם מעוניינים לעשות שינוי של ממש במבנה המגורים שלכם ולהנות מכל היתרונות אשר שינוי זה מביא עימו פנו עוד היום ל"בוני העמים" על מנת לקבל את ההצעה המשתלמת והטובה ביותר עבורכם.

  בניית מרפסות שמש בבית משותף

  • בניינים רבים בישראל דורשים תחזוקה ושיפוץ והם מהווים עבור קבלנים רבים דרך מעולה להרוויח כסף. פרויקטים רבים מציעים עבור דיירי הבניין שינוי משמעותי של הדירה אשר ברשותם בתמורה להגדלת הבניין והוספת דירות. בנוסף, פרויקטים שיקומיים רבים מטעמן של הרשויות העירוניות מבקשים לשנות את פני העיר מה שמאפשר לדיירים רבים לחדש את דירותיהם.
  • הפרויקט המוכר ביותר הינו פרויקט תמ"א 38 אשר תחתיו מקבל כל דייר בבניין תוספת של חדר נוסף ומרפסת והקבלן מקבל את האפשרות לבנות ולמכור דירות נוספות בבניין. אין ספק כי עבור דיירים רבים הצעה זאת הינה משתלמת כיוון שדירתם הישנה הופכת בין רגע לחדשה ומרווחת יותר.
  • פרויקט נוסף הוא כמובן פינוי בינוי שמעט דומה לתמ"א רק שבתהליך זה על הדייר לצאת מדירתו למשך תקופת השיפוץ אשר הינה מסיבית ועמוקה יותר. גם כאן זוכה הדייר בדירה חדשה ומשופצת ולכן גם לתהליך זה יתרונות רבים.

  מאמרים נוספים

  בניית ממ"ד
  בניית ממ"ד בבית קיים בימינו בניית ממ"ד הפכה להכרח של ממש. בתים רבים בוחרים להוסיף ממ"ד לביתם על מנת לקבל את הביטחון והשקט הנפשי לו הם כל כך זקוקים ועל מנת לאפשר לילדיהם מרחב בטוח לשהות בו בעתות מצוקה. תהליך בניית...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support