open-popup פנה אלינו
close-popup

לקבלת יעוץ ראשוני ללא עלות

השאירו פרטים:


  המלצות

  בדיוק כשם שאדם צריך ללכת פעם בכמה זמן אל רופא המשפחה ולבצע בדיקה כוללת של מצב בריאותו הגופנית והנפשית, כך גם אצל הדירה. חברת בוני העמים היא הדוקטור של הבניין, והיא מספקת שירותי בדיקות בית שונות להם מצורף דוח כולל מקצועי. לפניכם חוות דעת והמלצות על החברה שלנו.

  Sharon Shriker
  Sharon Shriker
  28/12/2021
  בדק בית מומלץ ביותר, לביקורת בנכס החדש הגיע מהנדס בשם איתן היה סובלני ומקצועי ביותר. איתן ערך בדיקה מקיפה לדירה צילם כל פינה בדירה במשך כשעה וחצי והבחין בפגמים שעין לא מקצועית סביר להניח לא תראה. איתן רשם דו"ח מקיף ויסודי ביותר כמו כן היה זמין לכל השאלות בטלפון ובוצאפ . ממליץ בחום!
  Yavgeni Yazenko
  Yavgeni Yazenko
  20/12/2021
  שירות מעולה! הוציאו דוח מפורט ומקצועי, הבדיקה הייתה יסודית, קשב ויחס חם, נתנו מענה לכל השאלות. מומלץ ביותר!
  יוסף אשכנזי
  יוסף אשכנזי
  08/12/2021
  איתן הגיע במועד, בדק את הדירה ביסודיות, עבד בחיוך ובסבלנות, שלח את הדו"ח בתוך יומיים כמובטח, בהיקף ופירוט מרשימים. זמינות בטלפון ובאימייל, שירותיות ומחיר נוח - מעולים.
  Gal Aflalo
  Gal Aflalo
  07/12/2021
  איתן היה מקצועי וסבלני, ענה על כל השאלות שלנו, ושלח דוח מפורט עם תמונות מדידות והסברים
  Tzahi Fadida
  Tzahi Fadida
  02/12/2021
  בר היה אדיב ומקצועי. לקח את הזמן ובדק כל סדק בבית. מצא רטיבות בעזרת מכשירי מדידה ומצלמות מיוחדו. מאוד מרוצה מהשירות. תודה.
  Edward Banchikov
  Edward Banchikov
  27/11/2021
  שירות מקצועי ומהיר, חוות דעת מקצועית מאוד וברורה
  שמחה rרptkuc
  שמחה rרptkuc
  27/11/2021
  ביצעו בדק בית לבית פרטי אותו רציתי לקנות הצילו אותי מעסקה רעה כל הכבוד להם
  Ben w
  Ben w
  27/11/2021
  שורה תחתונה -מקצוענים ,שירותיים , תמורה הולמת למחיר . הזמנתי את בר המהנדס והוא התייצב בנכס בזמן ושלח את טופס הבדיקה תוך יומיים כפי שהבטיח. הדוח היה מקצועי מאוד. צילומים של הפגמים אל מול התקן. סקירה מקיפה ומקצועית. ממליץ מאוד.

  מידע נוסף בנושא

  בדק בית מומלץ

  כשעושים בדק בית צריך לעבור ביסודיות על כל הפרטים של הבית. צריך להתחשב בכל הפרמטרים המשפיעים על חווית הדיור במקום. חברה המספקת שירותי בדק בית כמו בוני העמים מבצעת את הבדיקות הבאות:

  • בדיקה הנדסית מבנית – בבדיקה זו מאבחנים לקויות שונות הקשורות לאיכות הבנייה. ייתכן שבשלבי הבניה הראשונים בוצעו העבודות בהתרשלות, או לחלופין מדובר בבית דירות ישן שעם השנים הצטברו פגמים וליקויים של שחיקה ובלאי. בבדיקה זו עוברים על כל היסודות והתשתיות שמחזיקות את המבנה.
  • בדיקת ההיבט הסביבתי – בבדיקה זו מתבצעת הערכה לגבי מצב הסביבה בה נמצא הבניין. זה כולל הערכה של נזקי רעש, איכות הקרקע והרכביה כדי לאתר שאריות חומרים מסוכנים, בדיקה של איכות האוויר, מציאת קיומם של מפגעים סביבתיים הפוגעים בתברואה ועוד.
  • בדיקת הגורם האנושי – בבדיקה זו נעשית הערכה לגבי טיב המיקום של הבניין מבחינה סוציו אקונומית. כשחושבים על מקום מגורים לעתים שוכחים שהאנשים שמסביב, כמו שכנים, האוכלוסייה המקומית, מבנים ציבורים סמוכים וכדומה משפיעים לא מעט על חווית הדיור במקום. בבדיקה זו מביאים בחשבון את כל הפרמטרים הללו שביחד מרכיבים תמונה כוללת לגבי מיקומו של הבית.

  בדק בית המלצות

  בוני העמים הינה חברה יזמית בתחום ההנדסה והניהול של פרויקטים ומספקת שירותיה לאנשים פרטיים וחברות. החברה נמנית בין החברות המובילות בארץ בענף ההתחדשות העירונית וההנדסה ובין היתר מספקת שם שירותי בדק בית. שירותים של בדק בית הינם שירותים חשובים שיכולים לחסוך לכם כסף וכאב ראש גם בהווה וגם בעתיד. מה זה בדק בית? מתי כדאי לעשות? איך לבחור חברת בדק בית מומלצת? על כך ועוד בכתבה זו.

  מה זה בדיוק בדק בית?

  בדק בית הוא שירות הניתן על ידי מהנדסים מוסמכים ובו הם בודקים היטב את הבית, התשתיות בו והסביבה לוודא שהוא עומד בכל התקנים הנדרשים, האם יש ליקויי בניה ובמידה ויש כאלה כיצד לתקנם. המהנדס אף יכול להעריך את עלויות התיקון הנדרשות. לאחר סיום הבדיקה תקבלו דו"ח מפורט מהמהנדס ובו כל הליקויים השונים של הנכס. עם קבלת הדו"ח תוכלו להשתמש בו כדי להחליט האם כדאי לכם לקנות את הנכס או לשאת עמו במשא ומתן מחודש מול בעל הנכס.

  מתי כדאי לעשות בדק בית?

  את בדק הבית עושים בדרך כלל לפני רכישה של דירה חדשה אולם לא רק:

  • בדק בית לדירה מקבלן – רבים נוטים לחשוב כי אם מדובר בדירה חדשה מקבלן היא אמורה להיות נטולת תקלות וזה לא נכון כי לא כך המצב. דירה חדשה מקבלן יכולה להיות עם תקלות שונות ולא פעם אנו שומעים בחדשות על קריסה של דירות חדשות בשל ליקויי בנייה שונים. אולי מבחוץ הכול נראה יפה אבל אין לדעת במה הקבלן השתמש עד שקורה אסון. הזמנת שירותי בדק בית יכולים למנוע את האסון הזה כמובן.
  • בדיקה של דירה יד שנייה – ככל שהבית צובר וותק כך התשתיות מתיישנות, מתעייפות ונחלשות. חשוב לבצע בדק בית כדי לבדוק את התשתיות הללו ואם יש צורך לבצע תיקונים שונים.
  • בדק בית במהלך בניה – גם במהלך הבניה טוב שיהיה מהנדס חיצוני מטעמכם שיבצע בדיקות תוך כדי הבניה שהכול נעשה כמו שצריך ועל פי התקנים הנדרשים.

  חברת בדק בית המלצות

  לסיכום; חשוב לעשות מול חברת בדק בית שיש לה המלצות רבות ומחזיקה במהנדסים מקצועיים עם הכשרה מקצועית לביצוע העבודה.

  חברת בדק בית מומלצת

  כאשר אתם באים לרכוש דירה חדשה או יד שנייה חשוב לבצע בדק בית דרך חברת בדק בית מומלצת. אתם לא רוצים לקנות חתול בשק וסביר להניח שאינכם רוצים לבזבז כסף רב וזמן לטיפול ותיקון תקלות שלא צפיתם לפני רכישת הדירה. לצורך כך אנו בחברת בוני העמים נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם שירותי בדק בית מקצועיים באמצעות המהנדסים המוסמכים של החברה. החברה הינה חברה ותיקה בתחום התחום הייזום, הנדסה וניהול של מיזמים בתחום ההתחדשות העירונית ועוד. לפרטים נוספים והזמנת השירות צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

  מדוע חשוב לעבוד עם חברת בדק בית מומלצת?

  כמו בכל תחום ובכל מקצוע – אם אתם שוכרים שירותים של חברה או איש מקצוע חובבניים גם השירותים שתקבלו יהיו ברמה זו ובכל הנוגע לליקויי בנייה שונים בדירה שאתם מתעניינים לרכוש אתם לא רוצים לקחת סיכונים. כיצד זה יכול לבוא לידי ביטוי? על ידי בדיקות מהירות ומזלזלות, על ידי כך שהמהנדס לא יזהה חלק מהתקלות, יבליג על חלק מהבדיקות הנדרשות, יטעה בחישובים ועוד.

  מה בודקים בדירה?

  • צנרת ורטיבות – בדיקת מערכות האינסטלציה הן הבסיס לכל שירות בדק בית. הסיבה לכך היא שמרבית התקלות הנפוצות בדירות יהיו תקלות אינסטלציה. לא רואים אותן במבט ראשון כיוון שכשמגיעים לראות את הדירה מגיעים לכמה דקות בדרך כלל וסביר להניח שלפני כן בעלי הדירה העלימו ראיות על ידי צביעה ותיקון של הקירות אולם לאחר זמן לא רב סביר להניח שתגלו את התקלה. המים יתחילו לייצר רטיבות ועובש בקירות ועשויים לגרום גם להתמוטטות.
  • בדיקות איטום – איטום טוב נבחן לאורך שנים אולם אם יש הצורך כבר לאטום את הגג מחדש עדיף שבעל הדירה יעשה זאת לפני שאתם רוכשים את הדירה.
  • בדיקת קרינה – היום מאוד חשוב לבצע בדיקת קרינה. זו נפלטת מהאדמה ועשויה לגרום להשפעות מרחיקות לכת וארוכות טווח.
  • בדיקות גז – בודקים שאין דליפת גז שעשויה להיות מסוכנת.
  • בדיקת חשמל – גם מערכות החשמל של הבית נדרשות בבדיקה. בדרך כלל אין תקלות בנושא החשמל אולם כדאי לבדוק כיוון שכל תקלה עשויה להיות קטלנית.
  בית תוכנה לקידום אתרים
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support