לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  התחדשות עירונית

  מה זה התחדשות עירונית?

  התחדשות עירונית היא מושג אשר מתאר תהליך של שינוי אשר מטרתו לחדש, לשפר ולשנות את פני העיר. במהלך השנים הנראות של ערים רבות הופכת ישנה, אפרורית ואינה מזמינה ועל מנת ליצור שינוי וריענון נעשות מספר פעולות אשר כוללות גם שינוי ושיפור מראה של מבנה המגורים השונים אשר קיימים בה. חלק מהפרויקטים המוכרים ביותר הינם תמ"א 38 או פינוי בינוי. בוני העמים ניהול פרויקטים ויזמות הינה אחת החברות המוכרות ביותר בתחומים אלו.

  כיצד ניתן לבצע התחדשות עירונית?

  ערים רבות בוחרות במהלך השנים לשנות את המראה הכללי שלהן ולהפוך אותן לחדשות, צעירות ונעימות יותר. מעבר לשינוי החיצוני אשר חל בעיר אשר יכול לבוא לידי ביטוי בשינוי הרחובות, חידוש הכבישים ותוספות של כיכרות, ספסלים ועוד, ניתן לראות גם חידוש של בתי המגורים הישנים. ישנן מספר דרכים בהן ניתן לעשות זאת:

  • תמ"א 38 – זהו אחד הפרויקטים המוכרים ביותר בשנים האחרונות. תמ"א 38 מאפשר לקבלן, לאחר הסכמתם של הדיירים כמובן, לקחת את הבניין, לשפץ אותו ולהוסיף לו מספר דירות אותן יוכל למכור וכך להרוויח את כספו. הדיירים בתמורה יקבלו תוספת של חדר, מרפסת ולרוב אף מעלית וכמובן מראה חדש לבניין המגורים מבלי להוציא כסף עבור השיפוץ כלל. אין ספק כי עבור רבים מדובר בהצעה משתלמת מאוד.
  • פינוי בינוי – גם בפרויקט זה בניין המגורים עובר מהפך של ממש הכולל התחדשות חיצונית וכמובן פנימית. בתהליך זה כל הסביבה של אזור המגורים משתנה, נוספים מרכזים מסחריים, נעשה תהליך אסתטי וכמובן פנים הבית מקבל אף הוא תוספת משמעותית. בתהליך זה על הדייר לצאת מביתו לפרק זמן מסוים עד אשר התהליך יושלם.

  התחדשות עירונית – מה המטרה?

  אין ספק כי הרעיון הכללי העומד מאחורי פעילות זאת הינו מבורך. ערים רבות מוצאות את עצמן עומדות במקום מבלי להתקדם במשך שנים רבות ואין ספק כי פרויקט מעין זה יכול לתרום להן רבות וכמובן גם לכל בעל דירה אשר לוקח חלק בשינוי. בוני העמים הינה אחת החברות הוותיקות ביותר בישראל העוסקת בנושאים אלו, על מנת להכיר את התחום לעומקו ולשמוע פרטים נוספים בנושא השאירו לנו הודעה ונציג שלנו ישמח לחזור אליכם.

  התחדשות עירונית פינוי בינוי

  אחת הדרכים המוכרות והיעילות ביותר לשנות את פני העיר הינה התחדשות עירונית פינוי בינוי. ערים רבות מחפשות אחר הדרך היעילה ביותר להפוך את האזורים הישנים והוותיקים ביותר שבה לחדשים ומרעננים. לשם כך יש צורך גם בשיפור מראה האזור הכללי וגם בשיפור מראה בנייני המגורים הישנים. פינוי בינוי עונה באופן מדויק על הצרכים הללו. על מנת להתחיל בתהליך מבלי לפגוע בזכויותיכם תוכלו להיעזר בשירותיה של חברת בוני העמים.

  התחדשות עירונית פינוי בינוי מה צריך לדעת

  פינוי בינוי הינו תהליך מוכר וידוע לכל אשר במהלכו מתבקשים דיירי הבית לעזוב את ביתם לפרק זמן מסוים בו מתנהל השיפוץ ולחזור רק לאחריו. בתהליך השינוי נעשה שיפוץ ייסודי של בנייני המגורים הישנים הן של הדירות מבפנים והן של חזית הבניין. בנוסף, נעשה שינוי כללי במראה אזור המגורים הכולל הוספה של גני שעשועים, פארקים, מרכזים מסחריים ושינוי הנוף והאקלים הכללי של האזור.

  תהליך זה אמנם מביא רבות לדיירים אך על מנת לשמור על זכויותיכם באופן מובהק מומלץ להשתמש בשירותיה של חברת התחדשות עירונית אשר תעזור לכם להגיע לחזית אחידה ומאוחדת מול הרשות, תעזור לכם למצות את הזכויות המגיעות לכם, תפעל על מנת לקצר את לוחות הזמנים האורכים והמתישים ותדאג לבחירה של אנשי המקצוע הטובים ביותר עבורכם אשר יבצעו את העבודה באופן מושלם. חברה מעין זאת משמשת לדיירי הבניין כפה אל מול כל הגורמים הרלוונטיים ומייצגת אותם באופן נאמן ומדויק.

  פרויקט פינוי בינוי

  על מנת לחדש ולשפר את פני העיר ניתן לבחור מבין מגוון רחב של פרויקטים אך אין ספק כי פינוי בינוי הינו בעל יתרונות רבים ומגוונים אשר גורמים לערים רבות לבחור בו. מלבד השינוי בבנייני ובדירות המגורים פינוי בינוי מספק גם שינוי מקיף של כל סביבת המגורים מה שמאפשר לעיר להיראות טוב יותר. בוני העמים הינה אחת החברות הבולטות ביותר בתחום זה. במידה ואתם מחפשים אחר חברה שתלווה אתכם לאורכו של התהליך זה בדיוק הזמן לפנות אלינו והצוות המקצועי והנאמן שלנו יוכל לתת לכם את המענה הראוי והמדויק ביותר.

  מאמרים נוספים

  ליווי משפטי
  ליווי משפטי שירותי חברת בוני העמים כוללים ייעוץ וליווי משפטי ללקוח, הניתנים על ידי פירמות עורכי דין המובילים בתחום. הליווי המשפטי הניתן במסגרת שירותי החברה כולל ייעוץ ראשוני למזמין ללא עלות, בחינת זכויות הדייר על פי הסכם המכר ועל פי הדין.
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support