לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  חוות דעת הנדסית על הנכס

  יש ברשותכם נכס או שהנכם מעוניינים לרכוש נכס? נקלעתם להליך מחלוקת בנוגע לנכס עם השכן / מוכר / קבלן?

  חברת בוני העמים לשירותכם!

  ביצירת קשר עם חברתנו יגיע לנכס מהנדס בניין מומחה בעניין ליקוי בנייה והנדסה אשר יעזור לכם בתהליך ויכוון אתכם, בנוסף למהנדס חברת בוני העמים מספקת ליווי משפטי וליווי צמוד בתהליך.

  חברת בוני העמים היא החברה המובילה בארץ בתחום ביקורות המבנה והבדק בית בנוסף החברה נותנת מגוון פתרונות הנדסיים לשלל הגופים במשק. בהגיעו לנכס המהנדס יצויד בציוד היקפי מלא לבדיקת הנכס. בעזרת הציוד ולאחר שהמהנדס יעבור על תוכניות הנכס הנבדק ינפיק המהנדס חוות דעת הנדסית לנכס / אלמנט הנבדק.

  בחוות הדעת יציין המהנדס דרכי תיקון רלוונטים לבעיה, ציתות של התקן הישראלי המאפיין את מהות הבעיה ותמונה מדויקת של הבעיה שהתגלתה/ליקוי.

  מהנדס טוב, לא יזדרז לסיים את הבדיקה אלא ייקח את הזמן. למרות שאין צורך להיות נוכח בזמן הבדיקה, כדאי להופיע בסוף כתיבת דו"ח הבדיקה לצורך שיחה בע"פ עם המהנדס על עיקרי הממצאים.המהנדס ישלח לכם דו"ח כתוב ומפורט לאחר שהבדיקה תושלם. הדו"ח יכלול את המרכיבים ההנדסיים בנכס, קירות, צנרת, גג, דלתות חלונות, מסגרות, איטום  וכו'. בדו"ח יודגשו האזורים בעייתיים.

  מאמרים נוספים

  בחינות קונסטרקטיביות
  בונים בית חדש? מתכננים שיפוץ בנכס ישן? בתהליך של בניית בית או בשיפוץ הנוגע בשלד המבנה, אתם חייבים מעורבות של מהנדס מבנים, שעליו לא תוכלו לוותר בשום פנים ואופן, על פי חוק. מיקום ואופי אלמנטים קונסטרוקטיביים הקיימים במבנה מהווים פקטור מכריע...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support