לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  פיקוח הנדסי (בנייה רוויה)

    מהו פיקוח הנדסי?

  פיקוח הנדסי נועד להבטיח התאמת ביצוע הבנייה באתר לתוכניות, ע"פ הגדרות הבנייה, תכנון, תקציב, לו"ז אשר הוגדרו מראש טרום תחילת ביצוע הפרויקט. בתים פרטים, מבני מגורים, משרדי עבודה, מבנים לשימור, תמ"א 38, דירות יוקרה ועוד – כולם פרויקטים הדורשים תכנון ומחשבה מקדימה טרם היציאה לשטח, בקרה על המתרחש בפועל.

  הפיקוח ההנדסי כולל את כל הפירוט הבא:

  • תיאום יועצים לצורך תכנון הפרויקט.  
  • מתן עזרה והנחיות בבחירת קבלנים.
  • עזרה בסגירת חוזים מול יזם / קבלן / ספקים.
  • ביקור באתר בנייה תוך מתן הנחיות לביצוע העבודות והנחיות במהלך העבודה.
  • קבלת מוצר מוגמר מהקבלנים / קבלן ראשי.
  • מסירת דירות.

  כבר בשלבי הבנייה הראשוניים של כל פרויקט בנייה, חשוב מאוד לדאוג שהתהליך עומד בכל תקנות הבנייה המקובלות. הדרך לעשות זאת היא להשכיר את שירותיהם של מהנדסי בניין ואנשי מקצוע נוספים שיפקחו על הבנייה. מפקחי הבנייה יוודאו שהבנייה עומדת בסטנדרטים המחמירים בכל שלבי הבנייה. כבר בשלב התכנון יש להיוועץ באנשי מקצוע אשר יערכו בדיקה אשר נועדה לגלות ליקויים הנדסיים היכולים להתרחש באם הבנייה תצא לפועל. 

  ניהול כספי נכון

  מעבר להיבט הבטיחותי וחשיפת ליקויי בנייה שונים, מפקח הנדסי טוב יעזור לך לתכנן את ההוצאות שלך באופן יעיל ומדויק יותר. יתבצע מעקב שוטף אחר הכספים שהוצאת לטובת הפרויקט, לצד המלצות שונות העשויות לחסוך לך עלויות מיותרות. כמו כן המפקח ייקח בחשבון את עלותם של עלויות בלתי צפויות העלולות  להתגלות בהמשך הדרך או אפילו את עלותם של היתרים ואגרות שעלולים לצוץ בהמשך. כשההוצאות שלך מנוטרות בידי איש מקצוע בעל ניסיון והיכרות בתחום, השליטה שלך תהיה מיטבית ויעילה.

  חברת בוני העמים, כחברת ההנדסה מבין הגדולות במשק הישראלי, תשמח לעזור לכם היזמים בהגשמת התוכניות שלכם למציאות במינימום דאגות. צרו קשר לקבלת יעוץ.

  מאמרים נוספים

  בחינות קונסטרקטיביות
  בונים בית חדש? מתכננים שיפוץ בנכס ישן? בתהליך של בניית בית או בשיפוץ הנוגע בשלד המבנה, אתם חייבים מעורבות של מהנדס מבנים, שעליו לא תוכלו לוותר בשום פנים ואופן, על פי חוק. מיקום ואופי אלמנטים קונסטרוקטיביים הקיימים במבנה מהווים פקטור מכריע...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support