לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  שיקום מבנים

  ישראל כולה, מלאה בבניינים ישנים ודירות וותיקות, כאלו שנבננו בימים שלפני קום המדינה. אין מה לעשות, לאורך השנים, כל מבנה עובר תהליך שחיקה ולא במקרה, תמ"א 38, המסגרת ליצירה של התחדשות עירונית, הוא משהו שאנחנו רואים בשיעור הולך וגדל בכל יום מחדש. אנחנו ממתינים לכם כאן עבור תהליך של שיקום מבנים. הניסיון העשיר של חברת 'בוני העמים', בנוסף על אנשי צוות מיומנים ומומחים בתחומם, מאפשרת לנו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, כדי שהמבנה בו תתגוררו, יתאים לצרכים שלכם, במאה העשרים ואחת.

  מה תוכלו לקבל במסגרת של שיקום מבנים

  אנחנו מציעים לכם מספר שירותים בתוך הקטגוריה של שיקום מבנים:

  1. שיקום הכניסה לבניין: חידוש וצביעה של הכניסה למתחם המגורים, כמו גם התקנה של מעלית במידת הצורך. אין מה לעשות, שער הכניסה יכול להשפיע עמוקות על התחושה של הדיירים בכניסה למבנה.
  2. שיקום חזית הבניין: בין אם אתם מעוניים לחפות את הבניין כדי לשפר את האסתטיקה ובין אם אתם מעוניינים לבצע את השיקום מכל סיבה אחרת, אנחנו כאן גם במישור הזה.
  3. שיקום מפגעי בטיחות: מפגעי בטיחות בבניין הם משהו שעלול להביא לתוצאות הרסניות בסופו של דבר. נשמח לסייע גם במובן הזה וכמובן, להצביע על גורמי הסיכון מראש, כדי למנוע תאונות לא נעימות.

  כל כמה זמן כדאי לבצע שיקום מבנים

  אנחנו ממליצים על ביצוע הפרוצדורה בכל עשר שנים. אין מה לעשות, האקלים הארץ ישראלי בתוספת התשתיות הרעועות, מחייבת אותנו לפעול. אנחנו יודעים, הרבה פעמים נוח להתעלם ולהשאיר את המצב הקיים כמו שהוא. אבל האמת היא פשוטה, אם לא נפעל כעת, התוצאות יהיו חמורות הרבה יותר, בהמשך.

  נשמח לתת לכם תשובות ולעמוד לימינכם

  אם אתם מתלבטים בנוגע לתהליך של שיקום מבנים ואם אתם מחפשים מענה לשאלות נוספות, בתחומים בהם אנחנו עוסקים, כאן בחברת, 'בוני העמים', אנחנו נשמח לסייע. הצוותים שלנו מורכבים ממהנדסים מנוסים ומאנשי מקצוע, אשר מוכיחים בקיאות וידע בתחום, בכל פעם מחדש. אנחנו כאן כדי לתת לכם הצעת מחיר במסגרת התקציב המתאימה לכם.

  שיקום מבנים ישנים

  אקלים הארץ וסגנון הבנייה יצרו מצב בו מבנים רבים אינם עומדים במבחן הזמן גורמים אלו בהתווסף הזנחה ובאי שיפוץ תקופתי של הבניין יוצרים מצב בו הבניין בו אתם חיים מהווה מפגע לעין במקרה הקל ומפגע הנדסי במקרה הרע (מצב המסכן את תושבי הבניין ועוברי האורח). צו מבנה מסוכן – כאשר הליקוים ההנדסים (ברזל חשוף, עמודי בניין, קורות שבורים, גושי בטון רופפים) עוברים את מצב התקן הנורמלי, מצב המעיד על כך שהבניין מצוי במצב בלתי בטיחותי כלל, מנפיקה העירייה לאחר סיור של מהנדס העירייה דו"ח על פיו יש לתקן את הבניין בהתאם להנחיות ההנדסיות. מתי יש צורך בשיקום המבנה? הצורך בתחזוקת הבניין הוא צורך בסיסי. את הבניין יש לתחזק אחת לתקופה של 10 שנים. כאשר העירייה מוציאה צו מבנה מסוכן על בניין מסוים, הצורך בשיקום הוא מיידי. צו מבנה מסוכן דורש התייחסות מידית וטיפול הולם, שכן, מעבר לתביעות והקנסות שהוא מטיל, הטיפול המידי בבניין מונע סכנות ממשיות העלולות להיגרם.

  למה דווקא אנחנו?

  לבוני העמים רקורד הנדסי עשיר, החברה הוקמה על ידי שני מהנדסים מנוסים בעלי ידע רב כאשר עבודה מבוצעת ע"י חברתנו היא מתבצעת בדרך הכי טובה שיש וביעילות. החברה עוסקת גם בשיפוץ בניינים, צביעה, ומלווה את הלקוח לאורך כל התהליך.

  שיקום ושיפוץ מבנים

  שיקום מבנים בשכונות ישנות הוא דבר נפוץ ביותר שרואים יותר ויותר בעיירות פיתוח ואזורים ותיקים של העיר. דירות רבות במדינת ישראל נבנו על פי תקנים ישנים שאינם מחזיקים מעמד בדורנו. השמש בישראל קופחת ועמודי התווך החיצונים מיושנים ומתפוררים לאיטם, מה שמוביל ישראלים רבים לשקול לבצע שיקום מקצועי. חברת בוני העמים, חברת בניה ויזמות הנדסית, מומחית במתן יעוץ ושירות בכל הנוגע לשיקום מבנים ישנים ופגומים.

  איך שיקום מבנים יכול להשפיע על הנראות של הבניין?

  כשמטיילים בארץ אי אפשר שלא להתפעל מכמות הפרויקטים של שיקום שכונות שנעשים באזורים ישנים. בניינים ישנים שגרמו לסלידה רק מבט עליהם הפכו להיות חדשים לגמרי, עם מראה יוקרתי שמזמין לבוא ולהיכנס. כשמזמינים שירותי שיקום בניינים אפשר להינות מיתרונות רבים לטובת הדיירים והשכונה כולה:

  • שיקום כניסה ראשית – זה מאוד נפוץ לראות בדירות ישנות שהפתחים שלהן מוזנחים, מלוכלכים וחסרים בדלתות ובסוגרים. מחדל זה גרם לכך שרוחות, גשמים, לכלוך ובעלי חיים היו נכנסים פנימה ועושים נזק ולכלוך. במסגרת השיקום ניתן לבנות כניסה סגורה ומסודרת, להתקין גגונים למניעת לכלוך מגשם ובוץ, להציב דלתות כניסה, לעצב את המבוא הראשי כך שיהיה מזמין עבור דיירים ואורחים ועוד.
  • שיקום החזית "פרונט" של הבניין – בדירות ישנות אין זה נדיר לראות קירות קלופים, סדוקים ושבורים. מלבד הכיעור מדובר גם בנזק שעלול לגרום לסכנה של נפילת שברים ורסיסים. במסגרת השיקום מתבצעות עבודות תיקון, סיוד ו/או צביעה של חזית הבניין ושאר צדדיו הנכללים בהסכם.
  • טיפול בגורמי סיכון – במסגרת השיקום כמובן שלא רק עובדים על הנראות והעיצוב אלא גם ולפעמים בעיקר מנסים לטפל בגורמי סיכון שהצטברו במהלך השנים, כמו כבלי חשמל חשופים, מערכות תאורה שבורות, מעקי בטיחות שבורים, מדרגות חסרות ועוד.

  שיקום מבנה ישן עם בוני העמים – טיפול יסודי ומקיף לבניין שלכם

  אם גם אתם רוצים לשפר את הנראות ולהעלות את ערך הבניין שלכם, אם גם אתם חושבים שמגיע לכם לחוות חוויית דיור נעימה, פנו אל חברת בוני העמים ותאמו איתם לגבי שיקום הבניין. הם ישמחו להעניק לכם שירות מקצועי ברמה גבוהה ובמחירים נוחים.

  חידוש מבנים

  גרים בבניין ישן? מעוניינים בשיפוץ ושיקום כוללים אצלכם בשכונה? תופעת הפרויקטים של חידוש מבנים נמצאת בתאוצה רבה בעשרות השנים האחרונות וזאת בשל החלטות ממשלה להגן על האזרחים מפני סכנות טבע שונות כמו רעידות אדמה. מבנים רבים ברחבי הארץ נראים מאוד מיושנים ודבר זה לא רק שמוריד מתדמית הערים אלא גם יכול להוות גורם סיכון רציני לדיירים. חברת בוני העמים היא חברה העוסקת בשיפוץ, שיקום וחידוש מבנים ישנים וכבר הוציאו לפועל פרויקטים רבים ברחבי הארץ.

  חידוש מבנים – מתי צריך לעשות זאת?

  אם אתם כדיירים מרגישים שהגיע הזמן לבצע "מתיחת פנים" כוללת לבניין שלכם, במסגרתה יבוצעו עבודות חידוש ושיפוץ שנועדו לחזק, לאטום, לייצב ולעצב את הבניין שלכם, עבודות חידוש למבנה הוא הדבר הנכון. את החידוש ניתן לבצע ברמות שונות. יש חידוש חיצוני וקליל ויש חידוש רציני ויסודי יותר כמו פרויקט של תמ"א 38 ואפילו אם צריך הורסים את הבניין ובונים חדש תחתיו. לא משנה באיזו פרוצדורה בוחרים, מבנה שעובר חידוש זוכה ליתרונות הבאים:

  • טיפול בסכנות בניה פוטנציאליות: בראש ובראשונה כשמחדשים מבנה דואגים לטפל בכל התקלות, המחדלים והמפגעים הסביבתיים הקיימים בבניין. חשמל חשוף, מדרגות שבורות וקירות נוזלים הם דוגמאות למפגעים כאלו שמטופלים במסגרת זו.
  • אדריכלות ועיצוב המבנה: במסגרת החידוש לא רק נעשות עבודות שיפוץ שנועדו להבטיח את בטיחותו של הבניין וסילוק הנזקים, אלא גם שמים דגש על ייפוי והוספת גוון חדש למבנה. בפרויקטים של חידוש הבניין נלקחת בחשבון עבודות עיצוב הכוללות צביעה והוספת פריטי נוי מרהיבים.
  • עליית הערך של הדירות: הן השיפוץ הפיזי והן העיצוב האדריכלי מוסיפים כמובן לאיכות החיים לא רק של דיירי הבניין עצמו אלא גם כל השכונה מסביב. זהו תהליך של "חבר מביא חבר" ובניין סמוך יתפתה גם הוא לבצע עבודות שיפוץ וחידוש דומות, מה שיוצר תהליך שרשרת מבורך לשינוי תדמית העיר כולה.

  קבלני שיקום מבנים

  אם גם אתם חושבים שמגיע לכם חידוש רציני ומקיף בבניין, אתם לא לבד. חברת בוני העמים תשמח להעניק לכם ייעוץ ללא תשלום, ויציעו לכם להתחיל בפרויקט איכותי לחידוש המבנה שלכם.

  שיקום מבנים מסוכנים

  שיקום מבנים מסוכנים הוא אחד הנושאים הרגישים ביותר עבור משרד הבינוי והשיקום. שכונות רבות בישראל בנויות בטכניקות בניה מיושנות שאינם עומדות כבר בתקני הבניה העדכניים שנועדו לשמור על בטחון הדיירים מפני נזקי הטבע השונים. לא נדיר לעבור בארץ ולראות שגם בערים מרכזיות קיימים בניינים שממבט ראשון נראה כאילו הם מטים ליפול. גורמים אלו ואחרים מובילים את הדיירים לשקול ביצוע עבודות שיקום. לכן הם פונים אל חברת בוני העמים שיעניקו להם שירות של שיקום מבנים ישנים.

  שיקום מבנים מסוכנים – גם תיקון וגם עיצוב

  החשש מפני תרחישי אימים של רעידות אדמה וסופות גשמים חזקות מדאיגות הן את משרדי הממשלה והן את התושבים המודאגים בשכונות מצוקה. מבנים רבים בישראל לא ערוכים לתרחישים כאלו, וזה מוביל לתאוצה בביקוש לשיקום מבנים מסוכנים וישנים. בניין שעובר שיקום עם חברה מקצועית ואמינה יזכה בדברים הבאים:

  • שיקום של הכניסה לבניין – כניסות של מבנים ישנים לא רק גורמות סלידה אלא גם יכולות להוות מפגע בטיחותי ומסוכן. אם נקודות חשמל של התאורה במבוא חשופות, זה יכול להסתיים באסון אם קיימת רטיבות. קורות שערים ודלתות שלא במקום יכולות להתמוטט על אנשים, ולכן דרושה פה עבודת שיקום הכניסה הראשית בצורה יסודית.
  • טיפול בעמודי תווך – דירות רבות בנויות על עמודים שמחזיקים אותם ולפעמים עמודים אלו מאבדים מהחוזק שלהם. בשירות השיקום נבדק המצב של עמודים אלו ומתבצעות עבודות רלוונטיות לחיזוקם.
  • טיפול בסדקים ושברים בחזית הבניין – אחת הסכנות המרכזיות שיש בבניינים מסוכנים היא נפילת רסיסי בטון ואבן מהקירות השבורים. צוות שיקום המבנה יעבוד באמצעות כבלי סנפלינג לגובה או פיגומים ויתקן את האזורים הפגומים. בנוסף לתיקון, הקירות ייצבעו ויעניקו מראה חדש וחי לבניין.

  לא מזניחים מבנה מסוכן בלי טיפול

  לכל משפחה בישראל מגיע לחיות בביטחון מלא. אם גם אתם חושבים שהבניין בו אתם גרים צריך לעבור שיקום וחיזוק, פנו אל חברת בוני העמים ובקשו מהם להגיע ולחוות את דעתם המקצועית. הם כבר ידעו לסדר לכם צוות מקצועי ומיומן שיחזק את הבניין ויחזיר לכם את תחושת הביטחון.

  מאמרים נוספים

  ליווי משפטי
  ליווי משפטי שירותי חברת בוני העמים כוללים ייעוץ וליווי משפטי ללקוח, הניתנים על ידי פירמות עורכי דין המובילים בתחום. הליווי המשפטי הניתן במסגרת שירותי החברה כולל ייעוץ ראשוני למזמין ללא עלות, בחינת זכויות הדייר על פי הסכם המכר ועל פי הדין.
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support