open-popup פנה אלינו
close-popup

לקבלת יעוץ ראשוני ללא עלות

השאירו פרטים:

  שמאות מחיר למשתכן

  שמאות מחיר למשתכן אינו שונה בהרבה משמאות רגילה. גם בתהליך זה נדרשת הערכתו של שמאי בנוגע לשוויה של הדירה על מנת לאפשר לבנק לחשב את גובה המשכנתא אותה הם עתידים לתת לכם. אך בניגוד לרכישת בית בהליך רגיל רבים מהזוכים במחיר למשתכן חוששים כי השמאי יעריך את שוויה של הדירה במחיר גבוה מידי מה שלא יאפשר להם לקבל משכנתא הוגנת ובכך בעצם הם אינם מרוויחים את המחיר בו הם זכו מלכתחילה. על מנת לבחור לשמוע פרטים נוספים בנושא פנו עוד ביום אל "בוני העמים" ניהול פרויקטים ויזמות.

   

  תהליך שמאות מחיר למשתכן

  לשמחתכם זכיתם בהגרלת מחיר למשתכן ואתם עתידים להתחיל תהליך של קבלת משכנתא. מדובר בתהליך שלרוב לוקח מעט יותר זמן מתהליך אחר כיוון שתחילה תאלצו להמתין עד בחירת הדירה ורק לאחר מכן לפנות אל הבנק לקבלת משכנתא, בחירת שמאי לאומדן הנכס ולבסוף קבלת המשכנתא עצמה. תהליך השמאות עצמו אף הוא מעט שונה כיוון שעל השמאי להעריך את הנכס עוד קודם הוא נבנה ולכן הוא יבדוק את כל נתוניה הפיזיים, המשפטיים וההנדסיים של הדירה על פי  התוכניות בלבד ולכן קיים חשש כי ההערכה תהיה גבוהה מידי.

  לאחר בדיקה מקיפה של כל הנתונים הקיימים השמאי יפיק דו"ח המכיל בתוכו את כל הנתונים לגבי הבית וכן את השווי המוערך שלו. הדו"ח יופק בתוך מספר ימים ויגיע אל הבנק. על מנת לזרז את התהליך יש להגיש את כל המסמכים הרלוונטיים באופן מיידי מה שיקל על התהליך.

   

  הערכת שמאות מחיר למשתכן

  בדיקת שמאי הינה חלק חשוב מאוד בעת רכישת בית חדש, גם כאשר מדובר במחיר למשתכן. על מנת לקבל את הערכת השמאי תוכלו לוותר על שירותיו של השמאי מטעם הבנק ולבחור בשמאות פרטית. כמובן שלא ניתן להשפיע על גובה הערכת השמאי אך שמאות פרטית תספק לכם מספר יתרונות אחרים. ב"בוני העמים" תוכלו להיעזר בשירותיו של צוות קשוב, מכיל ומקצועי אשר ילווה אתכם לאורכה של הדרך, ייתן לכם את המענה הראוי ביותר ויאפשר לכם לקבל את המשכנתא הטובה ביותר לה אתם זכאים.

   

  בדק בית מחיר למשתכן

   

  בדק בית מחיר למשתכן

  מחיר למשתכן היא תכנית ממשלתית שמטרתה היא לסייע לאזרחי מדינת ישראל לרכוש דירות במחיר זול ונוח מהמחיר המוצע כיום בשוק על דירות. במסגרת התוכנית המדוברת הקרקע שעליה עתיד להיבנות הפרויקט מוצע בהנחה לקבלן שיציע את המחיר הזול ביותר לדירות אשר ייבנו במסגרת הפרויקט המדובר. רוכשי הדירות בפרויקט זה יבחרו על ידי הגרלה אשר הם מראש נכנסו אליה בשל עמידתם בתנאים שהוגדרו מראש.

   

  מה צריך לדעת על דירות המוצעות למכירה בפרויקט מחיר למשתכן?

  בשל העובדה כי מדובר על תכנית ממשלתית, דיירי הדירות לא מקבלים יכולת להחליט בנוגע לאדריכלות של הדירה. מעבר לכך, המפרט של הדירות המוצעות למכירה יהיה מפרט בסיסי יחסית וידוע מראש. על אף שהפרויקטים הללו לא תמיד דומים, מפרטי הדירות יהיו לרוב זהים בדירות המוצעות במסגרת הפרויקט המדובר באזורים שונים בארץ. מדובר על דירות חדשות אשר רוכשים מקבלן. מכיוון שמדובר על דירות שאין אפשרות לדעת באמת מה יהיה מצבן על אף שהן דירות חדשות, כדאי מאוד לבצע בדק בית.

   

  בדק בית מחיר למשתכן – מה זה אומר?

  בדק בית מהווה למעשה סדרת בדיקות המתבצעות על ידי אנשי מקצוע מתחום הבנייה וההנדסה, כאשר מטרת הבדיקות הללו היא לוודא כי הדירה תקינה למגורים מבחינה בטיחותית, התשתיות שבה, האיטום ועוד. בכל בדק בית חשוב שהבודק יקבל את מפרט הדירה. כאשר מדובר על בדק בית מחיר למשתכן חשוב מאוד שהבודק יבחן את המפרט ויוודא כי הדירה עומדת במפרט המדובר. על אף שמדובר על פרויקט לאומי, הרי שהכנס נדרש לעמוד בתקנות ובחקיקה של משרד השיכון וכן בהוראות הספציפיות המיוחדות של הרשות המקומית שבה מצוי העסק. לאחר שמקבלים אישור זכייה על דירה מעין זאת, הזוכים יקבלו חוזה מכר עם מפרט טכני ובשלב הזה כדאי להם להעביר את המפרט לחברה מקצועית המבצעת בדק בית בפרויקטים של מחיר למשתכן.

  כדאי שהבדיקה המדוברת תתבצע טרם הכניסה לדירה על מנת שיתגלו ליקויים שונים ובהתאם לכך, תועבר דרישה לקבלן לתקן אותם.

  אם אתם מעוניינים לבצע בדק בית מחיר למשתכן, כדאי שתבחרו בחברה הטובה ביותר בתחום הבדיקות הללו הלא היא חברת בוני העמים. צרו קשר ונשמח לסייע לכם.

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support