לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  שמאי מקרקעין בקריות

  עוברים דירה ומחפשים אחר שמאי מקרקעין בקריות?

  תוכלו למצוא אותו בחברת בוני העמים. כל רכישה של בית חדש אמנם מלווה בהתרגשות גדולה אך לעיתים מתגנבים לליבנו גם חששות וספקות. האם עשיתם את הבחירה הנכונה? האם המחיר באמת הוגן? מה יקרה באם יתגלו בבית בעיות שלא ראיתם? את כל החששות הללו יכול להפיג שמאי מקרקעין. אין ספק כי תפקידו של שמאי הינו אחד התפקידים החשובים ביותר בתהליך רכישת דירה ולכן חשוב להשקיע מחשבה בעת בחירתו.

  שמאי מקרקעין בקריות: איך בוחרים שמאי?

  תפקידו של שמאי מקרקעין הוא לבדוק את הבית בדיקה מקיפה ויסודית על מנת לאמוד את עלותו. השמאי יבצע בדיקה כוללת של כל חלקי הבית, יאתר תקלות במידה ויש ולאחר מכן יפיק בעבורכם דו"ח הכולל את כל הממצאים וכן את הערך של הבית או הנכס. על מנת לבחור בשמאי איכותי מבין מגוון בעלי העסקים הנה מספר טיפים:

  • המלצות – בקשו המלצות מחברים, מכרים או אנשים קרובים אשר עברו את התהליך ונעזרו בשירותיו של שמאי אשר השאיר עליהם רושם חיובי. זוהי הדרך הטובה ביותר לבחור בעל עסק.
  • ביקורות – שוטטו באתרי האינטרנט השונים וכן ברשתות החברתיות וחפשו אחר ביקורות. תוכלו למצוא מגוון רחב של המלצות אשר יעזור לכם לבחור נכונה.
  • צרו קשר – על מנת לעשות את הבחירה הטובה ביותר הדרך הישנה והוותיקה הינה הדרך המומלצת. התקשרו אל בעלי מקצוע שונים, התרשמו מאופן השיחה וממה שהם מציעים ורק לאחר מכן תבחרו את השמאי שלכם.

  בדיקת שמאי מקרקעין בחיפה והקריות

  בדיקת שמאות הינה בדיקה הכרחית לפני קבלת המשכנתא. באפשרותו של כל אזרח במדינה לקבל בדיקת שמאות דרך הבנק אך יש לזכור כי האינטרס של שמאי זה הינה לטובתו של הבנק ולא תמיד לטובת הלקוח ועל כן בכדי להיות בטוחים שהנכס אותו אתם רוכשים אכן טוב עבורכם היעזרו בשמאי פרטי. בחברת בוני העמים תוכלו להנות משירותיו של צוות איכותי ומקצועי אשר טובת הלקוח תמיד נמצא לנגד עיניו. אנו נבצע את עבודתנו נאמנה בכדי לעזור לכם להיות שלווים ורגועים בעת חתימת החוזה ולדעת כי בחרתם נכונה.

  מאמרים נוספים

  שמאות מחיר למשתכן
  שמאות מחיר למשתכן אינו שונה בהרבה משמאות רגילה. גם בתהליך זה נדרשת הערכתו של שמאי בנוגע לשוויה של הדירה על מנת לאפשר לבנק לחשב את גובה המשכנתא אותה הם עתידים לתת לכם. בניגוד לרכישת בית בהליך רגיל, רבים מהזוכים במחיר...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support