לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  תוספת בניה על הגג

  תוספת בניה על הגג הוא אחד הפתרונות היצירתיים ביותר עבור דירות פנטהאוז להרחיב את דירתם. תושבי ערים צפופות נאלצים לפעמים לגור בדירות לא גדולות במיוחד. רבים חושבים על דרכים איך להרחיב את שטח המחיה לרווחת המשפחה או שאר דיירי הבניין. חברת בוני העמים מציעה לדיירי בנייני מגורים שירות של ליווי להיתרי בניה עבור תוספות בניה לגג ולכל מטרה בבית.

  תוספת בנייה על גג משותף – מי יכול לבצע?

  בדרך כלל מדובר בבניין מגורים משותף. נניח ומשפחה שגרה בקומה העליונה מעוניינת להמיר חלק מהגג לאזור מגורים נוסף. מאחר והגג שייך בעקרון לכל דיירי הבניין, הם יצטרכו להגיע להסכמות ופשרות שירצו את כולם. במידה ורוצים לחלק את הגג לכמה אזורים שיהיו בבעלות כל אחד מהדיירים, אופציה זו גם כן אפשרית בהחלט. לאחר הסכמה הדדית עם תוקף משפטי בין כל דיירי הבניין, האחראיים צריכים לטפל בעניינים הבאים:

  • פניה אל חברת בניה מוסמכת ומקצועית – כמובן שתהליך זה אינו נעשה על רגל אחת ובאופן חובבני. יש לפנות רק אל חברות יזמות בניה רציניות כמו בוני העמים שהינה בעלת מוניטין רב בתחום. חברה זו תבוא אל הנכס ותפעל להוצאת היתר בניה מהועדה המקומית לתכנון ולבניה.
  • לבדוק רלוונטיות לפרויקט – לפני שמזיזים עניינים, צריך לברר אם בכלל ניתן לבצע שיפוץ ובניה בנכס. ייתכן והגג אינו ראוי למגורים וחבל בכלל לטרוח לתכנן תוכניות.
  • בירוקרטיה – תהליך בניה על גג אינו דומה להוספת קיר בתוך מבנה. זהו דבר שמצריך עבודה רבה וקבלת אישורים רבים. זה תהליך שתלוי בהמון גורמים עירוניים, כמו מיקום הבניין בעיר, קרבה לאזורי מגורים אחרים וסכנות בניה נלוות אפשריות שיכולות לקרות במהלך העבודה.

  עלות תוספת בניה על הגג

  מעוניינים לקבל עצה לגבי תוספת בניה על גג? אל תעשו זאת בכוחות עצמכם. חברת בוני העמים תדע לנהל ולתכנן את כל הצעדים הנדרשים על מנת לסייע גם לכם, במידה וזה רלוונטי, להוציא לפועל פרויקט מגורים על הגג אצלכם בבניין.

  מאמרים נוספים

  בניית ממ"ד
  בניית ממ"ד בבית קיים בימינו בניית ממ"ד הפכה להכרח של ממש. בתים רבים בוחרים להוסיף ממ"ד לביתם על מנת לקבל את הביטחון והשקט הנפשי לו הם כל כך זקוקים ועל מנת לאפשר לילדיהם מרחב בטוח לשהות בו בעתות מצוקה. תהליך בניית...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support