לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  תוספת חדר

  תוספת חדר לבית קרקע

  הבית קטן לכם? רוצים לבצע תוספת חדר? הרחבת בניה והוספת חדרים לבית הוא דבר מקובל ביותר במשפחות המעוניינות בשיפור איכות החיים שלהם. המשפחה מתרחבת, הילדים גדלים והכל הופך פתאום להיות צפוף. תוספת של חדר היא פתרון אפשרי בהחלט. אלא שעם כל הרצון הטוב יש לטפל בגורמים בירוקרטיים וכאבי ראש כמו קבלת אישורים של התרי בניה מהרשויות וביצוע תכנון אדריכלי. חברת בוני העמים תעזור לכם להתמצא בכל זה. מדובר בחברת יזמות בניה הנדסית מהמצליחות בישראל, המעניקה שירותי בניה שונים כמו ליווי להיתרי בניה, שיקום וחידוש מבנים ועוד.

  תוספת חדר למבנה קיים

  תוספת לבית היא באופן כללי סיפור לא קטן, במיוחד כשבונים חדר שלם. צריך לבצע עבודת תשתית רחבת היקף הכוללת השתלת קווי חשמל, צנרות, חיווט ובינוי הנדסי קפדני. יש לקחת בחשבון לא לבצע חריגות בבניה, דבר שעלול לסבך את דיירי הבית מול הרשויות, לכן צריך לפנות רק אל חברה אחראית ומוסמכת לעבודות מסוג זה. חברת בוני הנגב תסייע לכם לבצע את התוספת רצויה בתיאום מלא אתכם ועם הרשויות הרלוונטיות. הסיבות בגינן מומלץ לקבל שירות מחברת בוני העמים היא בגלל סל השירותים הרחב שהיא מציעה:

  • ליווי היתר בניה – החברה פועלת להוצאת היתרי בניה חתומים המהווים אישור שהועדה המקומית לתכנון ולבניה מעניקה, ובכך אפשר בעצם להתחיל לתכנן את הפרויקט שלכם.
  • בדיקת החדר ווידוא בטיחות – החברה תדאג שהחדר שנבנה יהיה בטיחותי וראוי למגורים. החברה מבצעת שירותי בדק בית כוללניים וקפדניים שיעלו על כל ליקויי בניה הקיימים בבניית החדר.
  • מתאימים לצרכים שלכם – חברת בוני העמים תתייעץ אתכם בכל שלב וצעד בפרויקט בניית החדר שלכם. אתם תחליטו מה יהיה השימוש של החדר – האם כחדר שינה לילדים, כמרפסת שמש, חדר עבודה או אזור אחסון? כל שימוש מצריך את ההתאמות הנכונות שהמהנדסים ייקחו בחשבון בעת התכנון וההוצאה לפועל.

  תוספת חדר מחיר

  הוספת חדר נוסף היא בגדר שיפור משמעותי באיכות החיים שאסור לכם להפסיד. פנו גם אתם אל חברת בוני העמים ותהנו גם אתם מתהליך צמוד ואישי שיוביל אתכם להגשמת החלום.

  מאמרים נוספים

  בניית מרפסת
  בניית מרפסת במחיר אטרקטיבי במיוחד תושבים רבים בישראל מתעניינים בבניית מרפסת. הדבר ברור, אין מי שלא היה רוצה שתהיה לו בבית פינה קטנה עם שמש שתדמה לו חוויה מינימלית של בית עם גינה. מתוך כך רוב הדירות החדשות שנבנות, נבנות עם...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support