לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  בדיקת מבנה לאחר שיפוץ

  מזל טוב – שיפצתם את הבית!  אבל איך תדעו לבצע בדיקת ליקויי בניה? זה לא דבר שאפשר לראות בעין. לא פעם נופלים על קבלן בניה שאינו מקפיד על כל הנהלים והתקנים, והדבר עלול לבוא במחיר בטחון המבנה וביטחונכם שלכם, הדיירים. רק בדיקת ליקויי בניה מקצועית בידי מומחים יכולה להבטיח וודאות מרבית כי נכס המגורים שברשותכם ראוי למגורים. חברת בוני העמים היא החברה המובילה בארץ בתחומי הבנייה המוציאה פרויקטים הנדסים למבנים, המומחית בבדיקות ליקויי בניה.

  אנשים נוטים לסמוך בעיניים עצומות על קבלני הבניה כי הם כבר בדקו את הבית וודאו שאין פגמים ותקלות. אך פגמים וליקויים יכולים להופיע גם לאחר זמן רב כתוצאה של בלאי, שחיקה או גורם אנושי. מומלץ לבצע בדיקת בדק בית בתום השיפוץ בנכס. בדיקה שכזו יכולה לעלות על:

  •  ליקוי ביסודות המבנה – ייתכן ובשלב הבניה השתמשו בטכניקות וחומרים שלא לפי התקן ההנדסי, ועם השנים המצב רק החמיר. גילוי מוקדם של ליקוי כזה הוא בגדר מציל חיים.
  •  ליקוים בתשתיות הבניין – קורה ומותקנות מערכות ישנות בבניין, במיוחד כשמדובר בבנייני קומות ישנים ורעועים. בלאי בתשתיות החשמל, צנרות מטפטפות ותעלות ביוב שנסתמות בתכיפות הן רק כמה דוגמאות לכך.
  •  ליקוים בגמר – יתכנו שלל ליקויי בנייה ואי התאמה להוראות התקן הישראלי הן בדירות חדשות והן בדירות יד שנייה כולל (שיפועים, גמר הדבקת חיפוים / אריחים, גמר טיח, סדיקות וכו')

  כאשר הבדיקה תושלם, תהיה לכם תמונה מלאה על מצב הבית והאפשרות להצביע על אזורים בעייתיים או על אזורים שאינם בנויים עפ"י התקן.

  מהנדס טוב, לא יזדרז לסיים את הבדיקה אלא ייקח את הזמן. למרות שאין צורך להיות נוכח בזמן הבדיקה, כדאי להופיע בסוף כתיבת דו"ח הבדיקה לצורך שיחה בע"פ עם המהנדס על עיקרי הממצאים. המהנדס ישלח לכם דו"ח כתוב ומפורט לאחר שהבדיקה תושלם. הדו"ח יכלול את המרכיבים ההנדסיים בנכס, קירות, צנרת, גג, דלתות חלונות, מסגרות וכו'. בדו"ח יודגשו האזורים בעייתיים, דגשים אלו ייתנו לכם אינדיקציה ברורה אם אתם מקבלים תמורה נאותה עבור מה שאתם משלמים.

  בוני העמים הינה חברה יזמית הנדסית אשר נמנית בין החברות המובילות בארץ בתחום ההתחדשות העירונית וההנדסה. בוני העמים הוקמה על ידי שני מהנדסים בעלי ידע רב הן מתחום הבנייה הרוויה והן מתחום התשתיות. חברתנו מאמינה במתן יחס אישי לכל לקוח וקשב רב לכל רצונותיו, ומרכזת תחתיה את כל הפעילויות השונות וכך נותנת את האפשרות ללקוח לבצע הכל תחת קורת גג אחת.

  לייעוץ וקבלת הצעת מחיר צרו קשר עם חברת בוני העמים כאן.

  מאמרים נוספים

  בחינות קונסטרקטיביות
  בונים בית חדש? מתכננים שיפוץ בנכס ישן? בתהליך של בניית בית או בשיפוץ הנוגע בשלד המבנה, אתם חייבים מעורבות של מהנדס מבנים, שעליו לא תוכלו לוותר בשום פנים ואופן, על פי חוק. מיקום ואופי אלמנטים קונסטרוקטיביים הקיימים במבנה מהווים פקטור מכריע...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support