open-popup פנה אלינו
close-popup

לקבלת יעוץ ראשוני ללא עלות

השאירו פרטים:

  דוח בדק בית

  החלום הגדול של לא מעט אנשים הוא לרכוש דירה שתהווה בית עבורם. בכדי להגשים את החלום המדובר הם חוסכים כסף, מבצעים חיפוש אחר הדירה שתתאים ביותר לצרכים שלהם ולחלומות שלהם, לוקחים הלוואת משכנתא ומעוניינים להשלים את התהליך הרכישה. אולם, טרם אתם משלימים את תהליך הרכישה הן בתהליך רכישת דירה מקבלן והן בתהליך רכישת דירה יד שניה או אפילו שלישית, חשוב מאוד שתבצעו בדק בית. בדק בית הוא דבר חשוב ביותר. מדובר על סדרת בדיקות שמבצעת חברה מקצועית כאשר המטרה היא לוודא שהדירה שאתם מעוניינים לרכוש תקינה מכל הבחינות.

   

  מהו בדק בית?

  בדק בית הוא למעשה סדרת בדיקות שמבצעים אנשי מקצוע מומחים מתחומי השיפוצים והבנייה לרבות קונסטרוקטורים, מהנדסים ועוד. המטרה היא למעשה לבדוק את העמידות של המבנה, את התשתיות השונות של המבנה, את האיטום של המבנה, עד כמה המבנה בטוח למגורים ועוד. בסופו של תהליך תפיק החברה שתבחרו עבור ביצוע התהליך דוח בדק בית מסודר. מדובר על דוח חשוב שלא פעם יכול לסייע לכם לקבל את ההחלטה לגבי רכישת הדירה או אי רכישתה.

   

  דוח בדק בית – מה כתוב בו?

  דוח בדק בית הוא למעשה מסמך אשר יפרט את כל המסקנות שאליהם הגיעו אנשי המקצוע שבדקו את הדירה לרבות הליקויים שנמצאו בדירה, הפתרונות השונים אשר אנשי המקצוע מציעים בגין אותם ליקויים שנמצאו על מנת שהמבנה יהיה תקין וראוי למגורים ועוד. באמצעות הדו המדובר תהיה לכל אדם אפשרות כאמור להבין האם מדובר על בית שכדאי לו לרכוש או שמא כדאי לו לוותר על רכישת הבית המדובר בשל ליקויים וכשלים רבים שנמצאו בו ולחפש לעצמו דירה אחרת למגורים או השקעה.

   

  מדוע בדק בית הוא דבר שאסור לוותר עליו?

  גם אם אתם מעוניינים לרכוש דירה חדשה מקבלן וגם אם אתם מעוניינים לרכוש דירה יד שניה, בדק בית זה בהחלט לא משהו שכדאי להתפשר עליו. חשוב מאוד לבצע בדיקה מקיפה ויסודית של המבנה על מנת למנוע מכם הוצאות עתידיות גדולות על תיקון משהו שלא הייתם מודעים לקיומו וכמובן לחסוך לכם את עוגמת הנפש שברכישת דירה לא תקינה מכל היבט אפשרי.

  כמובן שעבור ביצוע הבדיקה כדאי לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום בדיקות בדק בית והפקת דוח בדק בית יסודי, מפורט ומקצועי. אם אתם מחפשים את החברה הטובה ביותר בתחום, צרו קשר עם חברת בוני העמים ונשמח לעמוד לשרותכם.

   

  דוח בדק בית

   

  טופס בדק בית

  בדק בית הוא שירות חשוב מאוד אשר מוצע על ידי אנשי מקצוע שמטרתו היא לאתר ליקויי בנייה שונים במבנה נתון וזאת בכדי שתהיה אפשרות לבצע תיקון  על ידי הקבלן או בעלי הבית טרם רוכשים את הדירה. חשוב מאוד לדעת מתי כדאי להזמין שירות בדק בית ומהי המשמעות של שירות זה. כמו כן, חשוב להבין מהו טופס בדק בית. במאמר הבא תקבלו את כל המידע אודות שירות בדק בית.

   

  מתי כדאי להזמין בדק בית?

  אם אתם תוהים מתי כדאי להזמין שירות בדק בית, הרי שיש צורך להגיש אותו לאחר שמקבלים טופס 4 אך לפני שנכנסים לדירה.  אין סיבה לבצע בדק בית טרם הקבלן סיים לבנות את הבית או שטרם השיג את אישור האכלוס מהעירייה. מצד שני, בהחלט לא כדאי לחכות לאכלוס של הבית שכן, אז יהיה הרבה יותר מורכב לבצע את התיקונים הנדרשים.

  בדק בית כולל בתוכו בדיקה שמטרתה היא לחשוף את כל סוגי הליקויים הנוגעים לבנייה. ליקויי בנייה מהתחום של נזילות ואיטום, סדקים, ריצוף, חלונות, בדיקת קרינה, בדיקת מערכות ועוד. תחת הקטגוריה של איטום ונזילות בודקים בעיות שונות הנוגעות לרטיבות בבית ומוצאים פתרונות רלוונטיים עבורם.

   

  מי מוסמך לבצע בדיקת בדק בית ומהו טופס בדק בית

  בדק בית מוסמכים לבצע מהנדס בניין או הנדסאי בניין אשר בקיאים בתחום זה. אפשרות אחרת היא פשוט לבחור מראש חברת בדק בית מקצועית ומנוסה אשר מפיקה דוח ליקויי בנייה או לבחור מהנדס עצמאי אשר עובד במסגרת חברת בדק בית מסוימת. הדבר החשוב ביותר הוא לבצע בדיקה על ידי גורם מוסמך אשר יכול להפיק לכם טופס בדק בית שיהיה קביל בבית המשפט במידת הצורך וכן שניתן להשתמש בו על מנת לדרוש מהקבלן לבצע את התיקונים הנדרשים בהתאם לממצאים שבדוח. הטופס יהיה מפורט ויכיל בו את כל הממצאים בצורה המדויקת ביותר.

  על מנת לבצע בדיקת בדק בית בצורה הטובה ביותר אשר במסגרתה יפיקו לכם אנשי המקצוע הרלוונטיים טופס בדק בית שבו תשתמשו במידת הצורך.

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support