לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  הערכת שמאי

  הערכת שמאי לפני חתימת חוזה

  הערכת שמאי הינה תהליך הכרחי בכל רכישת נכס חדש. לשמאי תפקיד בעל חשיבות מרובה אשר מאפשר לכם להגיע להחלטה הנכונה בנוגע לרכישתו של כל סוג נכס. בנוסף, התהליך מאפשר לכם להחזיר את השקט הנפשי אשר פעם רבות אובד בזמן רכישת דירה. אין ספק כי הערכה איכותית וטובה תאפשר לכם לחוש בטוחים ורגועים בעת חתימת החוזה. במידה ואתם מחפשים אחר שמאי מקצועי כבר עכשיו אל בוני העמים – הנדסה ניהול ויזמות.

  כיצד מתבצעת הערכת שמאי?

  הערכת שמאי הינה תהליך אשר ניתן לבצע על ידי שמאי מטעם הבנק או על ידי שמאי פרטי. בחירה בשמאי פרטי מאפשרת לכם לבור בשמאי אשר יהיה מדויק ונכון בעבורכם. בדיקתו של השמאי נערכת באופן הבא:

  • תחילה, כאשר מגיע השמאי של הנכס הוא מבצע בו בדיקה עמודה ויסודית של כל החדרים, הפינות והאזורים אותם ניתן לבדוק. הוא בודק גם את מה שאנו לא מצליחים לראות ונמצא מתחת לפני השטח. הבדיקה הינה בדיקה מקיפה וכוללת את כל הפרמטרים כגון אינסטלציה, קירות הבית ועוד.
  • לאחר הבדיקה השמאי מפיק דו"ח מקיף המסקר את כל הנתונים והפרמטרים אשר נבדקו. לדו"ח זה ישנו תוקף משפטי וביכולתו לאפשר לכם להתמקח על בעל הנכס לגבי המחיר אותו הוא דורש במידה ונראה כי המחיר אינו תואם את תוצאות הבדיקה. הדו"ח מאפשר לדעת מהו מצבה האמיתי של הדירה והאם היא אכן שווה לרכישה כך שלא נרכוש חתול בשק.

  בחירת שמאי להערכת דירה

  בחירת שמאי מקרקעין הינה בחירה חשובה כיוון שהיא שביכולתה להשפיע רבות על עתידנו. בחירה בשמאי איכותי וטוב תעזור לנו לעשות את הבחירה הנכונה בנוגע לנכס אותו אנו רוצים לרכוש. במידה ואתם מחפשים אחר שמאי פרטי "בוני העמים" היה החברה הנכונה ביותר עבורכם. אצלנו תמצאו צוות איכותי ומקצועי אשר יספק בעבורכם את המענה המדויק ביותר לכל צורך שלכם. חברתנו עוסקת זמן רב בתחום זה ובתחומים רבים ונוספים כך שנוכל לספק בעבורכם מענה כולל לכל שלב משלבי רכישת דירה חדשה או בנייתו של בית חדש. כל שעליכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר ונשמח לתת מענה לכל שאלה בנושא.

  ערעור על הערכת שמאי

  ערעור על הערכת שמאי הינו הליך הניתן לביצוע רק בשוק הפרטי. במידה ובחרתם להיעזר בשירותיו של שמאי מטעם הבנק לא קיימת ביכולתכם לערער על הערכתו גם במידה ומתגלים פערים גדולים ולא הגיוניים בין ההערכה לבין שוויה של הדירה. על מנת להימנע מעוגמת נפש מעין זאת ועל מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר עבורכם בחרו בשמאי פרטי. ב"בוני העמים" ניהול פרויקטים ויזמות נעמיד לשירותכם את אנשים הצוות הטובים והמקצועיים ביותר.

  כיצד מבצעים ערעור על הערכת שמאי?

  הערכת שמאי הינה חלק חיוני וקריטי בעת רכישת דירה. מכיוון שמדובר בהשקעה כלכלית גדולה וחשובה וכן בהחלטה שלרוב לא ניתן לבטל חשוב לבצע בדיקה מקיפה של הבית בכדי לדעת מהו שוויו האמיתי ביחס למיקום שלו, לתקלות במידה ויש בו, לבנייה שלו ועוד. את הבדיקה מבצע שמאי ולאחריה מופק דו"ח הכולל את כל התוצאות המתבקשות. הדו"ח משמש כמסמך משפטי לכל דבר.

  ישנם מצבים בהם הערכתו של השמאי אינה תואמת את אומדנו האמיתי של הנכס בצורה שאינה פרופורציונלית כלל. במידה ובחרתם שמאי פרטי לא קיימת כל אפשרות לערער על הערכתו של השמאי ותקבלו את המשכנתא לפי הערכה זאת. אך במידה ובחרתם בשמאי פרטי תוכלו להחליט לא להיעזר בהערכתו של השמאי המדובר ולחפש אחר שמאי נוסף אשר יבצע עבור הנכס הערכה נוספת. זוהי הסיבה העיקרית בגינה רבים בוחרים בשמאות פרטית ולא בשמאות מטעם הבנק, על מנת לקבל את מלוא זכויותיהם.

  הערכת שמאי לדירה

  עבודתו של השמאי הינה בין החשובות ביותר בעת רכישת נכס חדש, הוא מאפשר לכם הן לבדוק את ערכו האמיתי של הבית ולדעת כי אינכם טועים בבחירתכם והן למצות את מלוא זכויותיכם ולקבל את המשכנתא הגבוהה והטובה ביותר בעבורכם. על מנת לקבל את התוצאות הרצויות והנכונות ביותר בחרו בשמאי פרטי אשר טובתכם האישית תהיה תמיד לנגד עיניו. בבוני העמים תמצאו בדיוק אנשים צוות מעין אלו אשר ילוו אתכם נאמנה לאורכה של הדרך החל מרגע הבדיקה הראשונית ועד הרגע בו תקבלו בדיוק את המשכנתא עליה חלמתם ותחתמו על החוזה בלב שקט.

  מאמרים נוספים

  שמאות מחיר למשתכן
  שמאות מחיר למשתכן אינו שונה בהרבה משמאות רגילה. גם בתהליך זה נדרשת הערכתו של שמאי בנוגע לשוויה של הדירה על מנת לאפשר לבנק לחשב את גובה המשכנתא אותה הם עתידים לתת לכם. בניגוד לרכישת בית בהליך רגיל, רבים מהזוכים במחיר...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support