open-popup פנה אלינו
close-popup

לקבלת יעוץ ראשוני ללא עלות

השאירו פרטים:

  פיקוח הנדסי

  פיקוח הנדסי זה בעצם הליווי הצמוד של צוות מהנדסים ומומחים האמונים על הבנייה התקינה של הבית. תהליך בניית בית, בניין או כל פרויקט הנדסי אחר אינו פשוט כלל. מדובר בדרך ארוכה הכוללת תכנונים קדחתניים של הבנייה, עבודה מול הרשויות והבירוקרטיות השונות ושיתופי פעולה של עבודות רבות בשטח. כל פרויקט בנייה מחויב לעמוד בתנאים סטנדרטים קפדניים שעומדים בתקני הבטיחות הרלוונטיים על מנת להבטיח את איכות הבית הנבנה. חברת בוני העמים עוסקת כמובן בליווי פיקוח לפרויקטים שונים.

  תהליך פיקוח הנדסי

  מדובר בעצם בתהליך שמבצע צוות מיוחד של מהנדסים ופקחים מומחים המלווים את פרויקט הבניה משלביו הראשונים. תפקידם הוא לראות שכל עבודות ביצוע החל מהיסודות וכלה בעבודות הגמר האחרונות נעשות בהתאם להנחיות ולפי כללי הבטיחות שנקבעו על פי תקנונים קבועים. בין הסיבות בגללן חיוני למנות צוות של מפקחי הנדסה מנויים:

  • בדיקה שהעבודה נעשית כמו שצריך: המפקחים עוברים בין אתרי הבניה השונים בבית הנבנה ומוודאים שהפועלים בשטח מבצעים את עבודתם בצורה הנכונה. טעויות אנוש יכולות לקרות, ולכן חשוב שתהיה ביקורת מבחוץ שתוכל להעיר בשעת מעשה כך שיהיה ניתן לתקן בהקדם את הטעות.
  • חוות דעת מקצועית: צוות של פקחים כולל מומחי בניה עם ניסיון עשיר ומקצועי, ובזמן הבניה הם יוכלו לתת עצות ולהציע רעיונות לשיפור ותיעול הפרויקט.
  • בדיקת איכות חומרי הבניין: הביקורת והפיקוח חלים על כל שלבי הפרויקט ועל כל האספקטים שלו, מן הגורם האנושי ועד החומרים והכלים. המפקחים יעשו סריקה וניתוח של כל החומרים בהם עושים שימוש בשעת מעשה ויוודאו כי מדובר בחומרים טובים, איכותיים ועומדים בתקנים ולפי ההנחיות.

  פיקוח הנדסי וביקורת לפרויקט בניה טוב יותר

  אתם נמצאים בשלבי תכנון ובניה של ביתכם החדש? מיניתם כבר קבלן בניה עם צוות עובדים שיתחיל לעבוד בהקדם? מזל טוב. אל תשכחו לפנות אל חברת בוני העמים ולהתייעץ אתם לגבי צוות של מפקחים הנדסיים שיבוא וילווה את הפרויקט. חברת בוני העמים היא חברת יזמות ובניה הנדסית מבין המובילות בשוק הבניה, והיא מחזיקה בצוותי פיקוח מנוסים ומיומנים.

  פיקוח בניה הנדסי

  פיקוח בניה הנדסי כולל השקפה וליווי של פרויקט בניה החל מהשלבים הראשונים של העמדת היסודות והשלד ועד עבודות השיפוצים האחרונות לקראת הסוף. פיקוח זה נעשה באמצעות צוות פקחים עם דיפלומת מהנדסי בניין ובודקים טכניים מיומנים. תהליך בנייה של כל מבנה מורכב מתהליכים רבים ודרך ארוכה שיכולה לקחת אפילו שנים, החל מהתכנון על הדף, ההמשך בבנייה עצמה ועד עבודות הגמר האחרונות. חברת בוני העמים היא חברת יזמות הנדסית וחידוש עירוני שיכולה לתת ייעוץ והכוונה לגבי ליווי ופיקוח מקצועי של בניה.

  פיקוח בניה הנדסי – דברים שחשוב לדעת על התהליך

  פיקוח בניה הנדסי זה למעשה תהליך שלם שכולל ליווי ובקרה על איך שמתבצעת העבודה בשטח, וזאת באמצעות צוות של מהנדסים וטכנאי בניה מקצועיים הממונים לכך. הליך זה נעשה החל משלבי הבניה הראשונים ומלווה לאורך זמן את הפרויקט. הם יודעים לעבור על רשימת כל הדגשים החיוניים עליהם יש להקפיד מבחינת נוהל ותקן. החשיבות של צוות פקחים שכזה באה לידי ביטוי על פי הנושאים הבאים:

  • פיקוח כללי על העבודה: צוות המהנדסים האחראי מסתובב בין הפועלים ומוודא שהעבודה נעשית על פי כל התקנים וההנחיות הנכונות על מנת להבטיח איכות בניה ברמה גבוהה. גם כשעובדים על מיזם גדול ורגיש כמו בית יכולות להתרחש טעויות או אי תשומת לב, וזה תפקידו של הצוות- לעלות על כך ולתקן מבעוד מועד.
  • עדכונים וקשר שוטף עם הלקוח: הצוות מקיים פגישות לשם מתן הנחיות והסברים מקיפים בנוגע לקשיים שעולים ולדרישות המקצועיות של הפרויקט, כמו גם מתן תפקידים והגדרות עבור כל הגורמים הרלוונטיים בביצוע בשטח.
  • כתיבת תכנית עבודה מסודרת: הפקחים אחראיים גם על מתן הנחיות ביצוע עבודה מסודרת לקבלן בשטח וזאת רק אחרי שהן נבדקו ואושרו ע"י הגורמים האחראיים.

  פיקוח וליווי לכל אורך הפרויקט

  התחלתם לחשוב על בניית בית חדש? מעורבים במיזם הנדסי מורכב? אל תעשו זאת לבד ללא השקפה ופיקוח. פנו בהקדם האפשרי אל חברת בוני העמים ותוכלו לשמוע חוות דעת מקצועית ומדויקת לגבי פיקוח הנדסי ברמה הגבוהה על ידי מיטב המומחים.

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support