לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  צעדים ברכישת נכס

  בשעה טובה, הגעתם לשלב שבו אתם מחפשים נכס, דירה או בית עבור משפחתכם. רכישת דירה למשפחה בישראל מתבצעת לא יותר ממספר פעמים בודדות בחיים. בימינו היא נחשבת לאחת ההחלטות החשובות בחייו של האדם. בדיוק מסיבה זו, כדאי ומומלץ לערוך בדק בית לנכס אותו אתם מבקשים לרכוש. יש לוודא כי הנכס הנרכש נרשם כראוי, לא התגלו בו ליקויי בנייה או ליקויים אחרים, ובכדי לבדוק נושאים נוספים העומדים על הפרק בעת רכישת דירה.

  במאמר הבא, נסקור את הסיבות לעריכת בדק בית בין אם מדובר בבית חדש או בדירה הנרכשת מאדם פרטי מיד שנייה, ומה בדיוק אנו מרוויחים בעריכת בדק בית טרם לרכישה, בכדי לוודא כי אנו מבצעים עסקה טובה, ובעיקר כאשר מדבור בעסקת נדל"ן יקרה, אותה נבצע כאמור, פעמים בודדות בחיינו.בדק בית

  בדק בית לבדיקת ליקויי בנייה

  דירה נרכשת היא דירה אשר עברה תלאות רבות מאז שנבנתה. דירות עברו ידיים, שכירויות שונות, או דירות אשר שישמו משפחות במשך שנים, סובלות מבלאי אשר נוצר לאורך השנים. עריכת בדק בית לדירה בטרם רכישתה, תסייע לכם לאתר ליקויי בנייה אם קיימים, כאלה אשר אינם גלויים לעין בלתי מזוינת.

  הסוגים של ליקויי בנייה אשר עשויים להתגלות לאחר עריכת בדק בית כוללים ליקויים שונים. ליקויים כמו פרופילים שבורים בדלתות או בעיות בצנרת הדירה. כאשר תקלות מסוג זה הן התקלות הבעייתיות ביותר איתם אפשר "ליפול". בעיות בצנרת גוררים בדרך כלל טיפולים אשר עשויים לעלות סכומים גבוהים של כסף, שלא לדבר על עוגמת הנפש הנגרמת לאור העובדה כי יהיה צורך לבצע חפירות בבית, שבירת רצפות וריצוף מחדש, אשר למעשה מעמידה אתכם במצב בו לא תוכלו להתגורר בדירה אותה רכשתם.

  בדק בית לדירות יד שנייה הוא עניין הכרחי. גם אם הדירה נמכרה לכם מקבלן אשר עבר הסמכת רישוי עסקים לבניית דירות, ובין אם מדובר ברכישת דירה מיד שנייה, מומלץ, רצוי ואף הכרחי לבצע בדק בית למציאת ליקויי בנייה, בכדי שלא תמצאו עצמכם ללא דירה ומשכן לאחר שהשקעתם כסף רב ברכישת הדירה.

  בדק בית לבדיקת היתרי בנייה

  אחד השירותים הנלווים בביצוע בדק בית לפני רכישת נכס, הוא בדיקת היתרי הבנייה. מוכרים רבים מצהירים על הנכס אותו הם מוכרים כבעל היתרי בנייה אשר מאפשרים להרחיב או לשנות את מבנה הבית. היתרי בנייה מוסיפים לעיתים ערך רב לשווי הנכס האמור, ולכן כדאי בהחלט לבצע בדק בית אשר ימצא אם נכון כי אכן מאושרים היתרי הבנייה להרחבה, וכך תוכלו לחסוך כסף רב במידה וימצא הדבר כשגוי או חלקי. כחלק מהשרות אשר תקבלו בעריכת בדק בית לדירה, תוכלו לקבל חוות דעת מקצועית על שוויים של היתריה הבנייה עליהם מצהיר המוכר, ובמידה וימצאו כי הם חסרים או לא תקינים, תוכלו למצוא זאת בטרם הרכישה.

  מאמרים נוספים

  בחינות קונסטרקטיביות
  בונים בית חדש? מתכננים שיפוץ בנכס ישן? בתהליך של בניית בית או בשיפוץ הנוגע בשלד המבנה, אתם חייבים מעורבות של מהנדס מבנים, שעליו לא תוכלו לוותר בשום פנים ואופן, על פי חוק. מיקום ואופי אלמנטים קונסטרוקטיביים הקיימים במבנה מהווים פקטור מכריע...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support