לקבלת יעוץ ראשוני ללא עלות השאירו פרטים

  התחדשות עירונית

  מה זה התחדשות עירונית

  התחדשות עירונית היא מושג אשר מתאר תהליך של שינוי אשר מטרתו לחדש, לשפר ולשנות את פני העיר. במהלך השנים הנראות של ערים רבות הופכת ישנה, אפרורית ואינה מזמינה ועל מנת ליצור שינוי וריענון נעשות מספר פעולות אשר כוללות גם שינוי ושיפור מראה של מבנה המגורים השונים אשר קיימים בה. חלק מהפרויקטים המוכרים ביותר הינם תמ"א 38 או פינוי בינוי. "בוני העמים" ניהול פרויקטים ויזמות הינה אחת החברות המוכרות ביותר בתחומים אלו.

  כיצד ניתן לבצע התחדשות עירונית

  ערים רבות בוחרות במהלך השנים לשנות את המראה הכללי שלהן ולהפוך אותן לחדשות, צעירות ונעימות יותר. מעבר לשינוי החיצוני אשר חל בעיר אשר יכול לבוא לידי ביטוי בשינוי הרחובות, חידוש הכבישים ותוספות של כיכרות, ספסלים ועוד, ניתן לראות גם חידוש של בתי המגורים הישנים. ישנן מספר דרכים בהן ניתן לעשות זאת:

  • תמ"א 38– זהו אחד הפרויקטים המוכרים ביותר בשנים האחרונות. תמ"א 38 מאפשר לקבלן, לאחר הסכמתם של הדיירים כמובן, לקחת את הבניין, לשפץ אותו ולהוסיף לו מספר דירות אותן יוכל למכור וכך להרוויח את כספו. הדיירים בתמורה יקבלו תוספת של חדר, מרפסת ולרוב אף מעלית וכמובן מראה חדש לבניין המגורים מבלי להוציא כסף עבור השיפוץ כלל. אין ספק כי עבור רבים מדובר בהצעה משתלמת מאוד.
  • פינוי בינוי– גם בפרויקט זה בניין המגורים עובר מהפך של ממש הכולל התחדשות חיצונית וכמובן פנימית. בתהליך זה כל הסביבה של אזור המגורים משתנה, נוספים מרכזים מסחריים, נעשה תהליך אסתטי וכמובן פנים הבית מקבל אף הוא תוספת משמעותית. בתהליך זה על הדייר לצאת מביתו לפרק זמן מסוים עד אשר התהליך יושלם.

  התחדשות עירונית – מה המטרה?

  אין ספק כי הרעיון הכללי העומד מאחורי פעילות זאת הינו מבורך. ערים רבות מוצאות את עצמן עומדות במקום מבלי להתקדם במשך שנים רבות ואין ספק כי פרויקט מעין זה יכול לתרום להן רבות וכמובן גם לכל בעל דירה אשר לוקח חלק בשינוי. "בוני העמים" הינה אחת החברות הוותיקות ביותר בישראל העוסקת בנושאים אלו, על מנת להכיר את התחום לעומקו ולשמוע פרטים נוספים בנושא השאירו לנו הודעה ונציג שלנו ישמח לחזור אליכם.

   

  התחדשות עירונית פינוי בינוי ותמא 38

   

  התחדשות עירונית פינוי בינוי

  אחת הדרכים המוכרות והיעילות ביותר לשנות את פני העיר הינה התחדשות עירונית פינוי בינוי. ערים רבות מחפשות אחר הדרך היעילה ביותר להפוך את האזורים הישנים והוותיקים ביותר שבה לחדשים ומרעננים. לשם כך יש צורך גם בשיפור מראה האזור הכללי וגם בשיפור מראה בנייני המגורים הישנים. פינוי בינוי עונה באופן מדויק על הצרכים הללו. על מנת להתחיל בתהליך מבלי לפגוע בזכויותיכם תוכלו להיעזר בשירותיה של חברת "בוני העמים" ניהול פרויקטים ויזמות.

  התחדשות עירונית פינוי בינוי מה צריך לדעת

  פינוי בינוי הינו תהליך מוכר וידוע לכל אשר במהלכו מתבקשים דיירי הבית לעזוב את ביתם לפרק זמן מסוים בו מתנהל השיפוץ ולחזור רק לאחריו. בתהליך השינוי נעשה שיפוץ ייסודי של בנייני המגורים הישנים הן של הדירות מבפנים והן של חזית הבניין. בנוסף, נעשה שינוי כללי במראה אזור המגורים הכולל הוספה של גני שעשועים, פארקים, מרכזים מסחריים ושינוי הנוף והאקלים הכללי של האזור.

  תהליך זה אמנם מביא רבות לדיירים אך על מנת לשמור על זכויותיכם באופן מובהק מומלץ להשתמש בשירותיה של חברת התחדשות עירונית אשר תעזור לכם להגיע לחזית אחידה ומאוחדת מול הרשות, תעזור לכם למצות את הזכויות המגיעות לכם, תפעל על מנת לקצר את לוחות הזמנים האורכים והמתישים ותדאג לבחירה של אנשי המקצוע הטובים ביותר עבורכם אשר יבצעו את העבודה באופן מושלם. חברה מעין זאת משמשת לדיירי הבניין כפה אל מול כל הגורמים הרלוונטיים ומייצגת אותם באופן נאמן ומדויק.

  פרויקט פינוי בינוי

  על מנת לחדש ולשפר את פני העיר ניתן לבחור מבין מגוון רחב של פרויקטים אך אין ספק כי פינוי בינוי הינו בעל יתרונות רבים ומגוונים אשר גורמים לערים רבות לבחור בו. מלבד השינוי בבנייני ובדירות המגורים פינוי בינוי מספק גם שינוי מקיף של כל סביבת המגורים מה שמאפשר לעיר להיראות טוב יותר. "בוני העמים" הינה אחת החברות הבולטות ביותר בתחום זה. במידה ואתם מחפשים אחר חברה שתלווה אתכם לאורכו של התהליך זה בדיוק הזמן לפנות אלינו והצוות המקצועי והנאמן שלנו יוכל לתת לכם את המענה הראוי והמדויק ביותר.

  לקבלת יעוץ ראשוני ללא עלות

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   חברת התחדשות עירונית

   על מנת להצליח ליצור שינוי של ממש בנראות העיר יש להיעזר בשירותיה של חברת התחדשות עירונית. התחדשות עירונית הינה תהליך אשר ערים רבות עוברות ומבקשות לעבור בשנים האחרונות על מנת לשפר את המראה הישן והמוזנח אשר נוצר בהן ולהוביל למראה חדש ואסתטי יותר. תפקידן של חברות התחדשות הינו להפוך את התהליך הזה לאפשרי. "בוני בעמים" ניהול פרויקטים ויזמות הינה אחת החברות הגדולות בישראל העוסקת בתחומים מעין אלו.

   תפקידיה של חברת התחדשות עירונית

   בראש ובראשונה נציין כי חברת התחדשות שמה את הלקוח בראש מעייניה והיא מחויבת אליו באופן בלעדי. כיום ניתן למצוא פרויקטים רבים של תמ"א 38 או פינוי בינוי אשר אמנם מציעים רבות לדיירים אך מכיוון שנושא עדיין נמצא בראשית דרכו יתכן כי חלק מזכויות הדיירים לא ישמרו או לא יובאו לידיהם. חברת התחדשות מלווה את הדיירים אל עבר ההסכם הטוב ביותר בעבורם ולאחר מכן היא נמצאת שם לספק כל מענה שלהם לאורכו של הפרויקט כולו.

   חברת התחדשות עירונית הינה מעין מגדלור אשר עוזר לדיירים להבין את המקום אשר בו הם נמצאים ולהביא אותם לידי איחוד כוחות אל מול הקבלן או הרשות המבצעת את הפרויקט בבניין מגוריהם. רק חזית מאוחדת של כל דיירי הבניין תאפשר להם להשיג את מלוא זכויותיהם. הן יבדקו כיצד ניתן לקצר את לוח הזמנים, האם העלויות הניתנות הן הטובות ביותר וכיצד ניתן להוזיל אותן, יגייסו עבור הלקוחות את אנשי הצוות הטובים ביותר וישמשו אוזן קשבת עבור כל דייר באשר הוא בעת הצורך על מנת למצוא פתרון אף לבעיות פרטניות.

   התחדשות עירונית בישראל

   אין ספק כי תהליך הבחירה בחברת התחדשות הינו תהליך חשוב ויש להשקיע בו מחשבה מרובה. במידה ותבחרו בחברה איכותית וטובה תהליך הפרויקט יעבור בצורה קלה ונעימה יותר ללא תקלות מיוחדות מה שיאפשר לכם בסופו של דבר לישון בראש שקט בלילה. "בוני העמים" הינה חברה אשר מלווה תהליכים מעין אלו במשך שנים רבות. בעזרת ניסיון וותק רב נוכל לעזור לכם לעבור את התהליך בצורה הטובה ביותר ולהוביל אתכם אל התוצאה הרצויה והנכונה ביותר עבורכם.

   פרויקט התחדשות עירונית

   פרויקט התחדשות עירונית הינו פרויקט אשר מטרתו לשפר ולשנות את המראה הכללי של העיר. במהלך השנים ערים רבות מסגלות מראה ישן, אפור ולא נעים לעין. על מנת לשפר את המראה ולגרום לעיר להיראות צעירה יותר נעשה תהליך שינוי אשר כולל בתוכו גם שיפור הנראות של אזורי המגורים הישנים יותר. ישנם מספר פרויקטים עיקריים התורמים רבות לשינוי זה. "בוני העמים" ניהול פרויקטים ויזמות תוכל לעזור לכם במידה ואתם מתחילים תהליך מעין זה.

   פרויקט התחדשות עירונית – מה הוא כולל?

   פרויקט התחדשות הינו פרויקט אשר שם לנגד עיניו את שינוי מראה של העיר. בכל עיר בישראל ישנם אזורים ישנים יותר וותיקים אשר אבד עליהם הקלח ויש צורך לעשות בהם שינוי של ממש על מנת להפוך אותם לתואמים יותר לדורנו. בכדי לבצע שינוי מעין זה ישנם מספר פרויקטים עיקריים:

   • פינוי בינוי– בתהליך זה הדיירים מתבקשים לפנות את ביתם לפרק זמן מסוים אשר במהלכו נעשה שינוי של ממש הן בבנייני המגורים הישנים אשר עוברים שיפוץ ושינוי של המראה שלהם והן שינוי באזור המגורים. לרוב ניתן לראות תוספות של פארקים חדשים, מרכזים מסחריים ושיפוץ של המדרכות והכבישים.
   • תמ"א 38– פרויקט זה מאפשר רווח הוגן הן עבור דיירי הבניין והן עבור הקבלן המנהל את הפרויקט. בתהליך תמ"א בניין המגורים עובר שיפוץ חיצוני, לכל בית נוספת מרפסת וחדר והקבלן בתמורה מקבל את האפשרות להוסיף עוד מספר דירות לבניין אותן יוכל למכור וכך להרוויח על עבודתו. בשנים האחרונות נראה כי יותר ויותר בניינים עוברים תהליך שיפוץ שכזה.

   התחדשות עירונית חיפה

   על מנת לעבור את התהליך באופן הנכון והטוב ביותר ובכדי לדעת כי כל זכויותיכם אכן נשמרות חשוב לבחור בחברת התחדשות עירונית אשר תלווה אתכם ותנחה אתכם לאורכו של התהליך ותהיה שם על מנת לשמור על מלוא זכויותיכם. במידה ואתם מחפשים אחר חברה מעין זאת "בוני העמים" הינה הפתרון האידאלי עבורכם. עם צוות מקצועי ונאמן וניסיון של שנים רבות בתחום נוכל ללוות אתכם אל עבר היעד שלכם יד ביד כך שתוכלו לדעת כי בחרתם בדרך הנכונה ביותר.

   קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים