לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  תוספת ממ"דים ומרפסות לבניין

  מבנים רבים בישראל נבנו לפני חוק מיגון כל דירה בממ"ד. כמו כן, לא בכל הדירות הישנות ישנה מרפסת. את הצורך הבסיסי הזה כמו מיגון וניצול שטח הבניין לתוספת מרפסת יכולה להגשים לכם חברת בוני העמים.

  מהנדס מטעם החברה יגיע לבחון את הנכס ואת דרישות הבניין. כשיסיים את סקירת הבניין למול התוכניות/כתב כמויות/ממצאים בפועל,  הוא יערוך אומדן ותחשיב כללי לביצוע העבודה. בסיום סקירת המשאבים הדרושים לביצוע מושלם של העבודה, תשלח הצעת מחיר בצירוף פרק הזמן הנדרש לביצוע העבודה.

  חלק קטן מהיתרונות המובהקים בעבודה למול חברת בוני העמים:

  • עבודה יסודית ללא רבב.
  • מגוון רב של לקוחות עבר וממליצים.
  • לוח זמנים מסודר.
  • פיקוח הנדסי צמוד לעבודה.
  • מסירת התוספות לדיירים לאחר קבלת טופס 4 .
  • עבודה עם ציוד בנייה מתקדם וחומרי בנייה תואמים לתקן הישראלי .

  אם החלטתם לשדרג את הבניין בתוספת ממ"דים ומרפסות לבניין, צרו קשר עוד היום עם חברת בוני העמים. קבלו הצעת מחיר מעודכנת, מחברת ההנדסה הטובה בישראל.

  מאמרים נוספים

  בחינות קונסטרקטיביות
  בונים בית חדש? מתכננים שיפוץ בנכס ישן? בתהליך של בניית בית או בשיפוץ הנוגע בשלד המבנה, אתם חייבים מעורבות של מהנדס מבנים, שעליו לא תוכלו לוותר בשום פנים ואופן, על פי חוק. מיקום ואופי אלמנטים קונסטרוקטיביים הקיימים במבנה מהווים פקטור מכריע...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support