לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  חוות דעת הנדסית לבית משפט

  חוות דעת ממהנדס בניין

  צריכים חוות דעת הנדסית לבית משפט? רכשתם דירה חדשה מקבלן לא מזמן, ולפתע אתם מגלים ליקויים שלא עליתם עליהם קודם לכן, כאלה שלא אמורים להתרחש בדירה חדשה? אתם לא לבד. קיימות חברות יוזמות בניה והנדסה המציעות שירותי בדק בית במסגרתן ניתן לעלות על כל הליקויים והפגמים שנעשו ברשלנות הבניה של הקבלן והפועלים. חברת בוני העמים הינה חברה העוסקת ביוזמות בניה ופרויקטים רבים ברחבי הארץ ומציעה שירותי בדק בית ממיטב המהנדסים המומחים לאיתור תקלות ומתן חוות דעת מקצועית לבית המשפט.

  מה כוללת חוות דעת הנדסית לבית משפט?

  קרה והתפעלתם מדירה שהציע לכם הקבלן. רכשתם את הדירה וחיכיתם בכיליון עיניים שתסתיים הבניה. לאחר שנכנסתם לדירה גיליתם ליקויים שלא מצאו חן בעיניכם. פניתם לקבלן אך הוא מתנער מאחריות. לשם כך ישנן חברות המספקות בדק בית במסגרתו הן יעלו על כל הפגמים ויתנו חוות דעת הנדסית שיכולה לשמש לטובתכם ולהוצאת תביעת פיצוי הולמת. אופני ביצוע בדק הבית משתנים מעט בין מהנדס למהנדס, אך העקרונות המנחים נשארים אותו הדבר:

  • פירוט לגבי הכשרתו של מהנדס בדק הבית – חברת בוני העמים מחזיקה ברשימת מהנדסי בניין מנוסים המוסמכים לתת חוות דעת הנדסית.
  • מתן מידע כללי על הנכס – המהנדס יסקור את כל תשתיות הבית – חשמל, מים, צנרות וכדומה.
  • איתור לקויי בניה – המהנדס יאתר את הליקויים הן בשלד הבניין והן בתוך הנכס עצמו ויתאר מה הם הליקויים בצורה מקצועית ובליווי תמונות בחוות הדעת שייתן.
  • עלות כוללת של כל התיקונים – בדוח המפורט המהנדס יסכם את סך התשלומים לביצוע כלל התיקונים בבניין. זהו הסכום המוערך שהלקוח דייר הבניין יוכל לתבוע מבית המשפט כפיצוי על הנזקים.

  חוות דעת מהנדס לבית משפט

  אם אתם חושבים לתבוע את הקבלן בגין רשלנות על עבודה לא איכותית, לא כדאי לעשות זאת לבד. על מנת לנצח בתביעה ולקבל פיצוי הולם מהקבלן, מומלץ ביותר לפנות אל חברה המתמחה בנושא זה. חברת בוני העמים היא חברה מקצועית ומומלצת שסייעה רבות לדיירים רבים ברחבי הארץ. פנו אל חברת בוני העמים ולא תצטערו.

  חוות דעת מומחה לבית משפט

  כאשר מתגלעת מחלוקת בין קבלני בניה עם לקוחותיהם, מקובל לקבל חוות דעת מומחה לבית משפט. פעמים רבות פרויקטים של מגורים ויוזמות בניה נתקלים בחילוקי דעות חריפים וחוסר שביעות רצון של מי מהצדדים. בכדי לגשר על המחלוקת ובכדי להוציא לאור ראיות שיוכיחו את צדקת התובעים, ממונה איש מקצוע מומחה שיוכל לברר בשטח אם יש ראיות מוצדקות לטענות של ליקויי בניה או אי עמידה בחוזה הבניה, דבר שיכול להביא לפיצויים גבוהים ללקוחות. חברת בוני העמים, המתעסקת רבות בתחום הבניה והיזמות ההנדסית, יכולה לייעץ בכל הנוגע למתן חוות דעת מומחה לבית המשפט.

  מה תוכל להועיל חוות דעת מומחה לבית משפט?

  מומחה הממונה בכל פעם שעולים ויכוחים, טענות ותביעות משפטיות בנוגע לפרויקט הבניה, הינו למעשה בעל הסמכה רלוונטית בהנדסת בניין. מתפקידו לסקור את הנכס המדובר ולמצוא ראיות המוכיחות למעשה כי לקוחותיו, בעלי הנכס, יש עילה לתביעת פיצויים. הדברים שיבצע המומחה במסגרת עבודתו כוללים בין היתר:

  • פירוט ליקוי הבניה ברמה מקצועית, יסודית, אמינה שאינה נושאת פנים לשום צד ומביאה את האמת לאמיתה.
  • ביצוע תיעוד רשום ומצולם של כל ליקוי שעולים עליו.
  • מתן הצעות לטיפול ודרכי פעולה לשיפוץ הנזקים אם קיימים.
  • מתן הערכה כוללת של העלויות עבור תיקון ושיקום הנזקים שנמצאו.
  • ביצוע בדיקות של מדדי בניה באמצעות כלים טכנולוגיים מדויקים.
  • ביצוע בדיקה של חריגות בנייה וחוסר התאמות בין תוכניות הבנייה המקוריות לבין מה שמבוצע בפועל.
  • מילוי דוח משפטי מפורט שישמש כראיה חשובה ביותר לבית המשפט.

  חוות דעת של מומחה בניה זו המומחיות שלנו

  חושבים שיש לכם עילה לתביעה? שהקבלן רימה אתכם או התרשל בעבודתו? אל תתפשרו ואל תוותרו לעצמכם. חברת בוני העמים תוכל לייעץ לכם ולהכווין אתכם בכל מה שקשור לבדיקה של הדירה שלכם. המומחים של חברת בוני העמים הינה חברה ותיקה בעלת ידע וניסיון רב בליווי פרויקטים ויוזמות בניה רבות ברחבי הארץ, ומבצעת שירותים רבים כמו בדק בית, שיקום מבנים, ליווי להיתרי בניה, עבודות תמ"א 38, וכן מתן חוות דעת של מהנדס מומחה לבניין.

  מאמרים נוספים

  פיקוח הנדסי
  מהו פיקוח הנדסי? זהו בעצם הליווי הצמוד של צוות מהנדסים ומומחים האמונים על הבנייה התקינה של הבית. תהליך בניית בית, בניין או כל פרויקט הנדסי אחר אינו פשוט כלל. מדובר בדרך ארוכה הכוללת תכנונים קדחתניים של הבנייה, עבודה מול הרשויות והבירוקרטיות...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support