לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  לפני שקונים דירה – עורכים בדק בית מקצועי

  לפני שקונים דירה – עורכים בדק בית מקצועי

  בדק בית הוא תהליך של בדיקות שונות שיש לערוך בבית או דירה לפני שקונים אותה, וזאת על מנת להרכיב תמונה מלאה של מצב הנכס וערכו. החשיבות של בדק בית היא לאתר כל מיני נזקים וליקויים שאולי קיימים במבנה, ושבעל הנכס מעוניין להסתיר, על מנת למכור את הדירה ברווח גדול. בדרך זו, בדק בית מאפשר לכם להיות בטוחים שהדירה שאתם קונים היא אכן כפי שהיא נראית, ושאיננה טומנת בחובה כל מיני "הפתעות" בלתי נעימות, שיעלו לכם בכסף ובעצבים רבים בעתיד.

  מה מחפשים בביקורת בדק בית?

  אנשי מקצוע, אשר מבצעים בדק בית למבנה, בונים בסוף הבדיקה דו"ח מקיף ומפורט אודות מצבו הפיזי של הבית. הדרך הכי טובה לבדוק את מצב הנכס, ולוודא שהוא באמת שווה את הכסף שאתם משלמים, היא באמצעות סריקות לאיתור נזקים, ליקויי בניה ופגמים שונים שמצויים בנכס.

  למשל, בדק בית יכול לסייע לכם לחשוף בעיות רטיבות שקיימות במבנה, ואשר היו מופיעות באופן נראה לעין רק לאחר כמה חודשים או שנים – כשכבר היה מאוחר מידי עבורכם להתחרט על הקנייה, והייתם נאלצים לשלם את עלות התיקון הגבוהה בעצמכם. לרשותו של איש מקצוע המומחה בתהליך של בדק בית עומדים כלים שונים, אשר מסייעים לו לאתר בעיות רטיבות כבר כשהן במצב ראשוני, דבר שמאפשר לכם לדרוש מבעל הנכס לטפל בהן בטרם הקנייה.

  דוגמא נוספת של ליקויים, שניתן לאתר באמצעות בדק בית יסודי, היא שביצוע בדק בית מקצועי מסייע לכם להפטר מליקויים במבנה שהם תוצאה של רשלנות או התקמצנות של הקבלן. במקרים רבים, בעלי בתים זוכים בקירות עקומים או ריצוף בלתי איכותי, אשר תיקונם עולה הון, וכן פוגע רבות בחיי היום יום. בדק בית עוזר לגלות את הליקויים הללו מבעוד מועד ולדרוש מהקבלן לבצע תיקונים במבנה כתנאי לעסקה.

  אז כמה הדירה שלי באמת שווה?

  רבים נוטים להתבלבל בין בדק בית לבין הערכת נכס, אשר מתבצעת על ידי שמאי מקרקעין מומחה ומקצועי. למרות ששני הנושאים הללו קשורים לאותו תחום ואף תלויים זה בזה, חשוב לדעת שביצוע בדק בית בביתכם, רק יספק לכם מידע על מצבו הפיזי של הבית, אך לא על המשמעות הכלכלית של מצב זה. עם זאת, יש לזכור כי בדק בית מקיף ואיכותי הוא המפתח והבסיס החשוב ביותר להערכת נכס מדויקת – ככל שהמצב הפיזי של הנכס יהיה ברור יותר, כך יהיה קל יותר לשמאי המקרקעין לקבוע את ערכו הנוכחי והעתידי באופן טוב.

  לכן זכרו: לפני שקונים נכס חובה לבצע בדק בית, אשר יאפשר לכם לבצע השקעה חכמה ורווחית לאורך שנים. רק באמצעות בדק בית תוכלו להיות בטוחים, שאתם אכן זוכים בבית מהחלומות ולא בדירה מהסיוטים!

  חברת בוני העמים מתמחה בבדקי בית, לה ניסיון רב בתחום והמלצות חמות מלקוחות.

  מאמרים נוספים

  בחינות קונסטרקטיביות
  בונים בית חדש? מתכננים שיפוץ בנכס ישן? בתהליך של בניית בית או בשיפוץ הנוגע בשלד המבנה, אתם חייבים מעורבות של מהנדס מבנים, שעליו לא תוכלו לוותר בשום פנים ואופן, על פי חוק. מיקום ואופי אלמנטים קונסטרוקטיביים הקיימים במבנה מהווים פקטור מכריע...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support