open-popup פנה אלינו
close-popup

לקבלת יעוץ ראשוני ללא עלות

השאירו פרטים:

  מחירון

  בדק בית מחיר

  כשחושבים לרכוש דירה חדשה עלה הרבה פעמים המחשבה על בדק בית מחיר ועלות כוללים. עשיתם שמיניות באוויר למצוא את הדירה שתמיד רציתם, הוצאתם מכספכם הוצאות מרובות על הליכי בירוקרטיה, שכירות וחשבונות רבים, ועכשיו אתם רק רוצים לשים ראש. אלא שמסוכן לעצור עכשיו לפני שעושים בדק בית. נכון, זו אמנם הוצאה לא כל כך קטנה, אך היא משתלמת. חברת בוני העמים – הנדסה, ניהול ויזמות היא החברה המקצועית והמובחרת ביותר שתעשה בשבילכם עבודת בדק בית מקצועית במחיר השווה לכל נפש.

   

  כמה עולה בדק בית?

  המחיר הכולל עבור בדק בית משתנה בכל פרויקט. ישנם דברים בסיסיים שמשותפים לכל דירה, בית ופרויקט מגורים ויש דברים שאופייניים רק למבנים מסוימים ומתאימים לסביבות שלהם. המחיר הסופי על בדק בית מקצועי של חברת בוני העמים מתחשב על פי ביצוע העבודות הבאות:

  • בדיקות אקוסטיקה של הבית – מדובר בבדיקה מקיפה של נזקי רעש פוטנציאלים ופיזור הדי הקול מתוך הבניין ומחוצה לו, המושפע בין היתר בגלל צורת הבניה של המבנה.
  • בדיקות רטיבות בבית – בדיקות לאיתור רטיבות הן מהבדיקות החיוניות ביותר הקשורות לאסתטיקה והתברואה של הבניין שיכולה להשפיע על בריאות הדיירים. זוהי בדיקה מקיפה במסגרתה מאתרים את כל המקומות הפוטנציאלים לנזילות. כמובן זה משתנה בין בית לבית, שכן בבית דירות יה הבדל בין הדירה העליונה לבין דירת גן הנמצאת בתחתית. למשל לבדוק את מצב התקרה בימי החורף, בדיקה של הקירות החיצוניים החשופים לפגעי מזג האוויר וכל המקומות בהם יש תעלת מים או זרימת מים בקרבתם.
  • בדיקות של לקויי בניה – זוהי אחת הבדיקות הבסיסיות ביותר שאותם מקיימים כל חברות בדק הבית. הצוות המקצועי של חברת בוני העמים עושה שימוש בכלים ומכשירים מיוחדים לאיתור כל ליקוי בניה אפשרי ומוודא שהמבנה עומד בכל הסטנדרטים והתקנים שנועדו לשמור על בטיחות הדיירים.

   

  מחירון

  כמה עולה בדק בית איכותי?

  בדק בית היא ללא ספק בדיקה מורכבת אך גם חשובה מאוד לפני כל רכישה של נכס ובעיקר דירה למגורים או השקעה. מדובר בעסקה גדולה מאוד ואתם לא רוצים לגלות בשלב מאוחר יותר שלאחר הרכישה כי הבית מלא בתקלות שונות העשויות לפגוע בכם כלכלית ולייצר עוגמת נפש גדולה במיוחד. אז כמה עולה בדק בית? בוני העמים מיישרת לכם קו בנושא.

  מה זה אומר בדק בית?

  בדק בית הוא שירות הניתן על ידי מהנדס מוסמך, שעבר הכשרה ייעודית בנושא בדק בית, ויכול לבחון את הנכס המדובר ולאתר ליקויים, בלאי ובעיות נוספות אחרות. מה שעושים במהלך שירות בדק הבית הוא לבדוק שאין תקלות שונות העשויות להפחית מערך הנכס וכך אנשים המעוניינים לקנות את הנכס לא יצטרכו לשאת בנזק הכלכלי שהשאיר אחריו המוכר. לדוגמה: נזקי רטיבות, שיפוצים ברצפה, קירות סדוקים, מערכות החשמל, הגז והאינסטלציה בדירה ועוד.

  אז כמה עולה לנו בדק בית?

  עלות ממוצעת של בדק בית עשויה לנוע בין 1200 ל-3000 ₪. הטווח גדול כיוון שהוא עשוי להשתנות לא רק בהתאם למהנדס המבצע את הבדיקה ולסכום שהוא רוצה עבור שעות העבודה שלו אלא בהתאם לכמות החדרים בבית. בדרך כלל כאשר מדובר בדירה בבניין למשל הרי שעלות של דירה עד 4 חדרים עשויה לעלות בין 1200 ל-1500 שח. דירה של 5 חדרים עשויה לעלות כ-100-200 שקלים יותר ואילו דירות פנטהאוז ודירות עם גינה עשויות להוסיף עוד 200-300 שקלים לערך עבור חללים אלה לבדיקה.

  האם המחיר שונה בין דירה בבניין לבית קרקע?

  התשובה היא כן. בית פרטי יהיה לרוב יקר יותר כיוון שהוא יכלול גם בדיקה של הגג והחצר, במיוחד אם מדובר בבית גדול משמעותית מדירה בבניין. המחיר הממוצע עשוי לנוע בין 1500 ל-2000 ₪ לבדיקה אבל בבתים גדולים יותר המחיר אף עשוי להיות גבוה יותר.

  האם יש דרך להוזיל את העלויות?

  מלבד השוואת מחירים או עבודה מול מהנדס פחות מקצועי או מנוסה שיגבה פחות כסף ניתן עדיין לזכות בשירות איכותי ממהנדס מנוסה, במידה ויתאספו מספר דיירים בבניין הזקוקים לשירותיו של השמאי ניתן יהיה להזמין שירות לכמה דירות ביחד מה שיפחית את העלות לכל דייר בכמה מאות שקלים.

  עלות בדק בית

  רגע לפני שאנו מדברים על עולת בדק בית ואיך היא מושפעת מגודל הנכס או סוג הנכס חשוב להבין תחילה מהו בדק בית. שירות זה הינו שירות שנועד להעריך את מצב הדירה או הנכס והוא מבוצע על ידי מהנדס מקצועי שהוכשר לשירות ייעודי זה. בחברת בוני העמים יש מהנדסים מקצועיים המספקים שירות זה ללקוחות החברה, פרטיים ועסקיים כאחד, וזאת כדי להעריך מצב הנכס הקיים כדי לבדוק שאין תקלות שונות בתשתיות המבנה, בריצוף, בתקרות, בגג וכו'. תקלות אשר עשויות להעלות לקונה הרבה מאוד כסף לשפץ לאחר מכן.

  עלות בדק בית לדירה בבניין

  מרבית השירותים של בדק בית הם עבור דירה בבניין. דירות אלה נקנות למגורים או רכישה, שירות המוזמן על ידי אנשים פרטיים, יזמים, משקיעים, חברות נדל"ן ועוד. לעתים אפילו על ידי קבוצת דיירים שקיבלה יחד מפתחות לבניין חדש ורוצה להזמין שירותי בדק בית למספר דירות במכה כדי לחסוך בעלויות. עלות הבדיקה של דירה בבניין תהיה בין 1200 ל-1600 שח בדרך כלל. המחיר תלוי במספר החדרים. כמו כן אם מדובר בדירת גג או דירה עם גג המחיר עשוי להיות מעט גבוה יותר ב-200-250 שקלים יותר לערך.

  מהי העלות לבדק בית לבית פרטי

  בית קרקע, או בית פרטי אם תרצו, יהיה לרוב גדול יותר, יכלול גינה, גג ועשוי לכלול גם מספר חדרים גדול יותר לבדיקה. לכן מטבע הדברים גם עלות בדק בית במקרה כזה תהיה גבוהה יותר. המחיר עשוי לנוע בין 1500 ל-2500 ₪ בדרך כלל.

  חשוב לדעת לגבי השירות

  מהנדסים מקצועיים לעולם לא יעלו לכם את המחיר שסיכמתם מראש במהלך העבודה. לאחר קבלת המפרט של הדירה (גודל הדירה, כמות החדרים בה והאם מדובר בדירה בבניין או בית קרקע) תוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת מהמהנדס וזהו המחיר שהוא יגבה מכם עבור השרות. אם המהנדס מבקש עוד כסף במהלך העבודה זה צריך להדליק לכם נורה אדומה.

  לסיכום

  אם אתם צריכים שירותי בדק בית במחיר הוגן מבלי להפחית מאיכות השירות צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

  הצעות מחיר בדק בית

  לא מעט אנשים יודעים כי טרם נכנסים לדירה חדשה, יש לבצע בדיקות רלוונטיות שמציעות חברות בדק בית כיום. חשוב מראש לבחור חברה מנוסה ומקצועית, אשר מציעה את השירות המקיף, היסודי והמקצועי ביותר, על אף שחשוב מאוד לבדוק הצעות מחיר בדק בית טרם בוחרים את אנשי המקצוע הרלוונטיים לביצוע הבדיקה, אין להתפשר על אנשי מקצוע פחות מקצועיים או על חברה שלא מספיק מוכרת או מומלצת שכן, מדובר על בדיקות חשובות מאוד שמטרתם היא לוודא כי אין ליקויים בדירה וחשוב שיתבצעו בצורה הטובה ביותר.

  מה צריך לבדוק במסגרת בדק בית?

  אם רכשתם דירה מקבלן, גם אם הקבלן הבטיח לכם את הדירה ברמה הגבוהה ביותר ואף הציע לכם מפרט טכני איכותי ועשיר מאוד שלכאורה נראה מאוד מבטיח, אל תשכחו כי מדובר על הוצאה כלכלית משמעותית מאוד ועל כן, אין לסמוך על הקבלן בעיניים עצומות ועוד טרם אתם נכנסים לדירה יש לבצע בדיקת בדק בית. בדיקת בדק בית היא בדיקה שמטרתה היא לאתר ליקויי בנייה או ליקויי מבנה וזאת בכדי להבטיח כי הדירה שאם רוכשים עומדת בכל התקנים הרלוונטיים.

  חשוב שתדעו שגם אם לא ביצעתם בדק בית טרם מסירת הדירה, אתם עדיין יכולים לבצע בדק בית עד שבע שנים לאחר שנכנסתם לדירה. יחד עם זאת, מומלץ מאוד לבצע את הבדיקה המדוברת בדירה חדשה עוד טרם נכנסים אליה. על אף שרכישת דירה כרוכה בהוצאות רבות, אין לוותר על הוצאה זאת. אתם יכולים לבדוק הצעות מחיר בדק בית, אך אין לקבל את ההחלטה רק בהתאם למחיר הזול ביותר שאתם מוצאים, אלא גם ובעיקר בהתאם למקצועיות של החברה המבצעת את הבדיקה, לניסיון, להמלצות ולמוניטין.

  הצעות מחיר בדק בית – מה חשוב לדעת?

  כאשר מדובר כאמור על הצעות מחיר בדק בית, אין ספק שחשוב מאוד לבדוק מהו המחיר אותו כל חברה דורשת ואיזה בדיקות בדיוק היא כוללת במסגרת בדק הבית שהיא מציעה. בד בבד, חשוב לוודא כאמור כי מדובר על חברה מקצועית, מנוסה, בעלת המלצות ומוניטין חיובי, אשר ידוע כי הבחירה בה תהיה הטובה ביותר לביצוע כלל הבדיקות הנדרשות במסגרת בדק בית.

  אם אתם מחפשים חברה מקצועית, מנוסה ובמחיר נוח לביצוע בדיקת בדק בית, צרו קשר עם בוני העמים ונשמח לסייע לכם.

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support